ziemas-foto-majaslapai11.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Pirmdiena 04.07.2022
Sandis, Uldis, Ulvis

Kandavas novada vēstnesis

Vija Dembovska

dsc_0043.jpgVija Dembovska bijusi ilggadēja Vānes pagasta priekšsēdētāja. Arī tagad, esot pelnītā atpūtā, nav vienaldzīga par to, kas notiek pagastā, ir uzņēmīga, neatlaidīga un vērīga. Piedalās pagasta un novada sabiedriskajā dzīvē. Darbojas Vānes konsultatīvajā padomē, jau septīto gadu vada pensionāru biedrību “Vānes Mežrozīte”, apciemo un sveic seniorus apaļās jubilejās un svētkos. Uzklausa un sniedz psiholoģisku atbalstu. Darbojas Kandavas novada Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valdē, revīzijas komisijā.

Kā iesniegumā raksta Vānes pagasta konsultatīvā padome: “Paldies, Vija, par darbu, par sabiedriskajām aktivitātēm, par laipnu vārdu un trāpīgu izteikumu, par dzīvesprieku. Paldies, ka joprojām stāvi sardzē par mūsu pagastu!”

2020. gadā Vija Dembovska apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par mūža ieguldījumu un aktīvu iesaistīšanos Vānes pagasta un Kandavas novada sabiedriskajā dzīvē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top