pavasara-foto-majas-lapai5mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Par Dzimtsarakstu nodaļu pakalpojumiem apvienotajā novadā16.04.2021

pa_svald_ibu_v_53295837.jpg16. aprīlī notika ATR darba grupas sanāksme par Dzimtsarakstu nodaļu darbu pēc četru novadu apvienošanās. Plānots, ka pārejas periodā, līdz šā gada 31. decembrim, Dzimtsarakstu nodaļu darbs nemainās, iedzīvotāji turpina saņemt pakalpojumus savās administratīvajās teritorijās. Šis laiks ir nepieciešams, lai varētu korekti noslēgt gadu, nodot lietas, kā arī veikt likumā noteikto laulību iesniegumu pieņemšanu un reģistrēt pieteiktās laulības.

No nākamā gada 1. janvāra plānots, ka novadā tiks izveidota viena Dzimtsarakstu nodaļa, kas atradīsies Tukumā - Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļa, savukārt Kandavā, Engurē un Jaunpilī darbosies Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļas iedzīvotāju pieņemšanas vietas, kur pakalpojumi tiks sniegti tādā pašā apmērā kā līdz šim. Tas nozīmē, ka vienīgās izmaiņas Dzimtsarakstu nodaļu pakalpojumu sniegšanā pēc reformas būs tādas, ka Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures Dzimtsarakstu nodaļu darbinieki varēs iedzīvotājiem sniegt pakalpojumus (piemēram, reģistrēt laulību un vadīt ceremoniju) visā apvienotā novada teritorijā. Līdz šim attiecīgo nodaļu darbinieki to varēja darīt tikai savās administratīvajās teritorijās.


facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top