pavasara-foto-majas-lapai10mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aicinām piedalīties konkursā “Sakoptākais īpašums Tukuma novadā”10.07.2024

449189995-884431653722018-9161549702234389955-n.webpTukuma novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus arī šogad parādīt savus krāšņos, sakoptos īpašumus un piedalīties konkursā “Sakoptākais īpašums Tukuma novadā”!

Ikvienam pilsētu un pagastu iedzīvotājam, kurš lepojas ar savu skaisto, sakopto īpašumu, ir iespēja startēt konkursā un parādīt šo skaistumu citiem. Lai piedalītos konkursā, nepieciešams līdz šā gada 20. jūlijam aizpildīt elektronisko pieteikumu anketu (pieejama šeit: https://ieej.lv/6dlyO)

Dalībai konkursā īpašumu var pieteikt pats īpašnieks vai tā pārstāvis. Izņēmums ir pašvaldības iestādes, kuras var pieteikt savu pārstāvēto iestādi.

Īpašumus vērtēs speciāli izveidotas komisijas, kas īpašumu apskati veiks līdz 1. septembrim. Pirms pieteiktā īpašuma apskates, organizatoru pārstāvji sazināsies ar īpašnieku, lai saskaņotu apskates laiku.

Konkursā pieteiktos īpašumus komisija vērtēs šādās kategorijās:

  • Sakoptākais individuālais īpašums vai viensēta;
  • Sakoptākais daudzdzīvokļu māju īpašums vai cita sabiedriska koplietošanas teritorija;
  • Sakoptākā biznesa vide;
  • Gaisa dārzs.

Komisija pēc saviem ieskatiem var izvirzīt papildus objektus speciālo balvu saņemšanai par sevišķu un oriģinālu Vides objektu.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Tukuma novada pašvaldības ainavu arhitekti Maiju Fogeli pa tālruni +371 26306090 vai e-pastu maija.fogele@tukums.lv.

Piedalieties konkursā un ļaujiet citiem novērtēt jūsu ieguldījumu vides sakopšanā un labiekārtošanā, kā arī mūsu novada kopējā tēla veidošanā!

NOLIKUMS

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top