vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Apmācību cikls mazajiem ražotājiem "Solis augšup uz panākumiem"29.04.2024

poster-210x210mm-1.webpLai veicinātu mazās uzņēmējdarbības attīstību laukos un piekrastē Kurzemē un lai spēcinātu mazos uzņēmējus , Kurzemes vietējās rīcības grupas* organizē apmācību ciklu mazajiem ražotājiem no visas Kurzemes.

Aicinām pieteikties amatniekus, mājražotājus un citus mazos nelauksaimniecības produkcijas ražotājus pietiekties uz  apmācību cikla "Solis augšup uz panākumiem" 4 apmācību moduļiem  par tēmām: Zīmolvedība, Sociālo tīklu nozīme, Mana produkta cenas noteikšana un citi uzņēmējdarbības jautājumi, Preču zīmes aizsardzības nozīme, Eksports un tā iespējas un Inovācijas.

Aicinām pieteikties līdz 13. maijam: https://forms.gle/muBEhDfg21ZP...

Vietu skaits ierobežots.partneribaf.webp

** ‍16. maijā 2024 - Kuldīgā klātienē "Atklāšanas pasākums un tēma "Sociālo tīklu nozīme un video veidošanas meistarklase"" kopā ar lektoriem Ilze Švarcbaha un Agnese Skrastīte

Cikla laikā dalībnieki varēs nobalsot par vēl neiekļautu , bet sev interesējošu tēmu, kuru iekļaut šajā apmācību ciklā. Apmeklējot klātienes pasākumus liels akcents tiks likts uz savstarpēju iepazīšanos starp uzņēmējiem, lai uzzinātu viens par otru un veicinātu jaunu sadarbību veidošanos vai arī jaunu pieredžu apmaiņas.

Klātienes pasākumi ir ar nelielu līdzmaksājumu. Katrs dalībniekam iesakām apmeklēt visus četrus mācību moduļus ciklā, bet noteikti ir jāapmeklē vismaz 2 no četriem apmācību moduļiem.

‍*Pasākumu organizē "Ziemeļkurzemes biznesa asociācija", "Saldus rajona attīstības biedrība", "Kandavas Partnerība", "Liepājas rajona partnerība", "Talsu rajona Partnerība", "Darīsim paši!" un "Partnerība laukiem un jūrai".

Pasākumu finansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai/Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonds.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top