pavasara-foto-majas-lapai3mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Biznesa augstskolaTurība un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola noslēdz sadarbības līgumu10.07.2024

kopbilde.webp27. jūnijā tika parakstīts līgums par sadarbības programmas īstenošanu basketbola jomā starp Biznesa augstskolu Turība un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolu.  

Sadarbības programmas mērķis ir radīt iespēju jauniešiem attīstīt sporta aktivitātes, lai veidotu vispusīgi attīstītu personību, nostiprinot veselību, paaugstinot fizisko sagatavotību un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.  Tāpat  tiks veicināta audzēkņu interese pievērsties basketbola nodarbībām kā veselīga dzīvesveida pamatvērtībai, un popularizēts basketbols Kandavas un pagastu apvienībā, kā arī Tukuma novadā, programmas vadītāja un visiem zināmā 3x3 basketbola čempionu galvenā trenera Raimonda Feldmaņa vadībā. Ikviens interesents, pabeidzot 9.klasi, varēs doties uz Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolu, lai basketbola prasmes apgūtu padziļināti R.Feldmaņa vadībā un sadarbībā ar Kandavas bērnu un jauniešu sporta skolu, kā arī iegūtu vidējo vispārējo izglītību, atbilstoši skolas programmai. Skola ir atvērta un gaida interesentus arī 11. un 12. klasēs. Audzēkņiem tiek nodrošināta dienesta viesnīca.

Sadarbības līgumu parakstīja Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece Inga Priede, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas direktors Uģis Brūklene, Biznesa augstskolas Turība valdes loceklis Jānis Zeibots, Turības basketbola kluba galvenais treneris, un Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas basketbola programmas vadītājs Raimonds Feldmanis, kurš svinīgajā līguma parakstīšanas dienā bija devies uz Franciju, līdz ar to nebija klātesošs, un Turības basketbola kluba direktors Jānis Vecrinks.  Svinīgajā brīdī sadarbības partneru lokam pievienojās arī Kandavas Bērnu un jauniešu sporta skolas  direktors Varis Krūmiņš.

Programmas ietvaros sadarbības partneri nodrošinās sporta bāzi un treniņu procesu  bērniem, jauniešiem un studentiem sportiskās izaugsmes veicināšanai, kā arī finansiālu atbalstu Latvijas jauniešu, junioru un pieaugušo izlašu dalībniekiem.

Sadarbības rezultātā spējīgākajiem skolniekiem un studentiem tiks nodrošināta iespēja trenēties, izcīnīt vietu un spēlēt Latvijas Reģionālās basketbola komandas Latvijas Nacionālās basketbola līgas (LBL2) basketbola komandā  Kandava/Turība. Tāpat spējīgākajiem Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas absolventiem – basketbolistiem, tiek piedāvāta iespēja studēt ar mācību maksas atlaidi Biznesa augstskolā Turība.

Atgādinām, ka Biznesa augstskolas Turība augstskolas sporta zāli un FIBA prasībām atbilstošo āra jeb 3x3 basketbola laukumu kā labu treniņu vietu  ir izvēlējušies ne tikai Latvijas 3x3 olimpiskie čempioni, bet arī visu jauniešu un junioru Latvijas valsts izlašu 3x3 basketbolisti un basketbolistes, kas ir rezultējies ar dažāda kaluma medaļu un augstu vietu izcīnīšanu gan pasaules, gan Eiropas līmenī. Tāpat Turības sporta infrastruktūru izmanto basketbola klubs “Rīgas zeļļi”.

Biznesa augstskolā Turība vari iegūt biznesa izglītību, iekļaujot gan sporta pasākumu vadības un komunikācijas specializāciju, gan ar sporta tēmu saistītus studiju kursus. Turībā var studēt programmā “Pasākumu producēšana un vadība” ar specializāciju “Sporta pasākumu vadība un komunikācija”. Programmas mērķis ir veicināt kvalitatīvu sporta pasākumu piedāvājumu Latvijā un Latvijas profesionāļu iesaisti pasaules nozīmīgāko sporta notikumu tapšanā, radot jaunus, zinošus un entuziastiskus speciālistus.

Savukārt, studējot programmā “Starptautiskās komunikācijas vadība”, ir iespēja izvēlēties papildu kursus, piemēram, “Sporta projektu vadība”, “Sporta organizācijas” un “Sporta komunikācija”. Visi šie kursi ietver zināšanu apguvi par sporta pasākumu organizēšanu, organizācijām un to komunicēšanu publiskajā telpā, tēla izveidi un daudz ko citu. Starptautiskās komunikācijas vadību vari studēt ne tikai latviešu, bet arī angļu valodā.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top