pavasara-foto-majas-lapaimazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Īstenots projekts „Dari, baudi, dalies Kandavas apkaimē 2022”03.10.2022

whatsapp-image-2022-10-03-at-16-27-11-1.jpg“Kandavas novada  iespēju fonds” ir īstenojis projektu „Dari, baudi, dalies Kandavas apkaimē 2022”, kuru ar finansējumu atbalstīja  Borisa un Ināras Teterevu fonds programmā “Pats savam saimes galdam”. Šajā  vasarā čakla rosība notika 33 ģimeņu piemājas dārzos.

Projektā  kopumā tika iesaistīti 96 dalībnieki, kuri rūpējās par saviem ziemas krājumiem. Vasaras izskaņā, augustā un septembrī notika projekta dalībnieku lokālās tikšanās lai apmainītos pieredzē par dārzeņu sagatavošanu ziemas krājumiem un vienkārši parunātos par vasaras darbu gaitu. Tikšanās reizēs izrunājām  par noslēguma aktivitāti Kandavas Miķeļu tirgū, kuras laikā radās doma, ka saimnieces saziedo burciņas vai dārzeņus un tos piedāvājam interesentiem pret ziedojumu aktivitātei  “Represēto piemiņas vietas labiekārtošana Kandavas stacijā”, kuru šobrīd fons pēc Kandavas nodaļas vadītāja  lūguma ir izsludinājis. Rezultātā, godprātīgā apmaiņā pret dažādām rudens veltēm, ziedojumos tika savākti 130,- Euro, kas lietderīgi papildināja jau esošo ziedojumu. Ar moto “Labais vairo labo” esam gan aktualizējuši sēklu un stādu projekta ideju, gan snieguši ieguldījumu  kopīgās vides uzlabošanā.

Tiekoties ar projekta dalībniekiem apspriedām arī turpmākos iespējamos plānus uz nākošo gadu, jo dalībnieki bija ļoti apmierināti ar savu iesaisti projektā. Tie, kuri lieto Facebook, atzinīgi izteicās arī par projekta lapā ievietotajām receptēm, jo iegūtas jaunas ierosmes. Sarunās par esošo ražu tika izteikta vēlme apgūt pieredzi ar ziemas sīpoli stādīšanu, kurus iestāda rudenī un pavasarī viņi jau ir gatavi uzsākt ražošanu. Tāpēc pateicībās šogad visi dalībnieki ieguva mazliet vairāk par puskilogramu ziemas sīpolus, kurus jau droši vien lielākā daļa ir iestādījuši. Miķeļu tirgū neizņemtie dārzeņi tika nogādāti uz pansiju.  Esam ļoti pateicīgi gan projekta finansētājiem Borisa un Ināras Teterevu fonda programmai “Pats savam saimes galdam”, gan visiem dalībniekiem, kuri iesaistījās darbos un rūpējās par saņemto stādāmo materiālu, lai no sēklas un stāda nonāktu līdz ražai.

Projekta koordinatore Ērodeja Kirillova

1613478974548.jpgpssglogouunwww01.jpg

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top