pavasara-foto-majas-lapai3mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandavas jātnieku kluba “STAFETE” jātniece Rēzija Rasa Tetere gūst Latvijas čempiones titulu21.07.2023

rasa-apbalvosana-2.jpgNo 14. līdz 16. jūlijam sporta bāzē Kleisti norisinājās Latvijas čempionāts konkūrā 2023, kurā piedalījās arī Kandavas jātnieku kluba “STAFETE” jātnieki.

Vienā no amatieru  maršrutiem piedalījās  Beāte Beta Makovska ar zirgu Regoletta, 6-7 gadu  jauno  zirgu grupā startēja Dana Marta Grauzermane ar Rose Gabriel, bet 2.grupas poniju klasē trīs dienu garumā startēja Rēzija Rasa Tetere ar zirgu Kandava.

Danai ar  nepilnus septiņus gadus veco Rose Gabriel sestdien bija jāpārvar 125 cm augsts maršruts, bet svētdien šķēršļi tika paaugstināti līdz 130 cm. Šādā  augstumā  pāris startēja  pirmo reizi un esam apmierināti, ka spējām līdzvērtīgi  konkurēt ar republikas labākajiem jātniekiem un gūt vērtīgu pieredzi.

Visu trīs dienu garumā par republikas čempiona titulu cīnījās arī 2.grupas poniju jātnieki, kur lielisku stabilitāti parādīja mūsu jātnieku kluba pārstāve Rēzija Rasa Tetere ar zirgu Kandava. Pirmajā dienā pāris ieguva 3.vietu, otrajā un trešajā dienā - 2.vietu, tādejādi kopvērtējumā pelnīti kļūstot par republikas čempioniem 2.grupas poniju klasē.  Gan zirga īpašniece, gan  Rasas trenere ir Dana Marta Grauzermane.

Lepojamies, ka ar lielu  darbu un mērķtiecību esam sasnieguši tādus rezultātus un  turpināsim strādāt, izvirzot arvien jaunus mērķus.

Aicinām visus jāšanas sporta cienītājus uz  Kandavas jātnieku kluba “STAFETE” organizētajām sacensībām „Kandavas kauss 2023” , kuras norisināsies 19. augustā  atpūtas bāzē “Zviedru cepure”.

Informāciju sagatavoja: Iveta Pāža, Kandavas jātnieku kluba “STAFETE” valdes locekle

Foto: Juris Bērziņš-Soms

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top