9-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandavas pasta nodaļai mainīts darba laiks27.12.2023

dsc0009.jpg

No 2023. gada 24. novembra Kandavas pasta nodaļai ir mainīts darba laiks, kas nosaka, ka darba dienās pasta nodaļa strādā no plkst. 7.00 līdz 14.00, bet sestdienās un svētdienās ir slēgta.

Ņemot vērā iedzīvotāju ierosinājumus, Kandavas un pagastu apvienības vadītājs Jānis Mazitāns nosūtīja vēstuli VAS “Latvijas pasts” ar lūgumu rast iespēju vismaz vienu reizi nedēļā darba laiku plānot dienas otrajā pusē, piemēram, no plkst. 12:00-19:00.

Decembra beigās tika saņemta atbilde, kurā norādīts, ka izvērtējot Kandavas pasta nodaļas klientu apmeklētību pēdējā gada laikā, secināts, ka apmeklētāju skaits ir būtiski samazinājies, kā arī lielākā klientu plūsma ir laikā no plkst. 07.00 līdz 14.00, tādēļ no 2023.gada 24.novembra pasta nodaļai ir darbalaiks, kas atbilst faktiskajam pieprasījumam. Ņemot vērā kopējos VAS Latvijas Pasts loģistikas procesus, šobrīd nav iespējams Kandavas pasta nodaļā ieviest Apvienības piedāvāto darbalaiku, taču tiks izvērtēta iespēja mainīt to no 2024.gada februāra.

Klientu paradumu maiņa un izvēle par labu pašapkalpošanās un citiem mūsdienu risinājumiem rosina iedzīvotājus sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai aizvien vairāk lietot pakomātus, tāpēc Latvijas Pasts visā valsts teritorijā jau šobrīd ir izvietojis 220 pakomātus, savukārt 2024.gadā pakomātu skaits sasniegs virs 400. Aicinām arī Kandavas iedzīvotājus izmantot Latvijas Pasta pakomātu, kas atrodas Abavas iela 4B, Kandava, Tukuma novadā, LV-3120.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top