vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandavas Promenādi izdaiļo krāsaini atpūtas soliņi21.05.2024

5fb1d853-0347-49be-b60b-89afee15df4b.webpGatavojoties Kandavas pilsētas svētkiem, vecpilsētas promenādes atpūtas soliņi ieguvuši jaunu un košu krāsojumu, tos apgleznojusi Kandavas Mākslas un mūzikas skolas direktores vietniece mācību darbā Sintija Mantaja.

Sintija Mantaja, stāstot par šo projektu, norāda: “Uzaicinājumu apgleznot soliņus Kandavas pilsētas promenādē saņēmu no pilsētas noformētājas Ingas Ābelītes. Vēlme iedzīvināt krāsas promenādē radās, tuvojoties Kandavas pilsētas svētkiem. Apgleznot soliņus ir bijusi mana vēlme jau sen, bet tieši pilsētas soliņus – tas bija izaicinājums."

Sintija atklāj, ka ideja par ozolzīļu un lapu gleznošanu radās uzreiz, jo šie simboli ir neatņemama Kandavas sastāvdaļa. "Lai piešķirtu soliņiem vairāk krāsas un dzīvības, radās doma nokrāsot divus soliņus Kandavas novada etnogrāfisko brunču krāsās, kas simbolizē piederību Kandavai. Vidējā soliņā tika izmantotas tās pašas krāsas, tikai ozolzīļu un lapu gleznojumā."

Apgleznotie soliņi ir kļuvuši par krāsainu apskates objektu, kas priecēs gan vietējos iedzīvotājus, gan pilsētas viesus, nezaudējot savu praktisko funkciju kā atpūtas vieta.

Paldies māksliniecei par radošo ieguldījumu, kas izceļ vietējo mākslinieku talantu un pilsētas simbolus!

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top