pavasara-foto-majas-lapaimazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandavas un Kandavas pagasta Konsultatīvo padomju sēdēs lemtais31.01.2024

pexels-fauxels-3184317.jpg13. decembrī notika Kandavas pilsētas iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde, kurā izskatīja dažādus aktuālus jautājumus, tostarp par ceļu stāvokli un to uzturēšanu apvienības teritorijā, par svētku apgaismojumu pilsētas teritorijā un gāzes balonu uzstādīšanu.

D.Rozenfelds izteica ierosinājums, ka vajadzētu atjaunot Kandavas laukakmens tilta arku apgaismojumu. Apvienības vadītājs J.Mazitāns paskaidroja, ka tilta arku apgaismojumu bija plānots atjaunot jau vasarā uz tilta svētkiem, bet pēc tā apsekošanas, tika konstatēti bojājumi, kuru atjaunošana izmaksātu aptuveni četrus tūkstošus eiro. Tiks plānoti līdzekļi tā atjaunošanai.

Sēdē tika izskatīta arī kādas anonīmas kandavnieces iesūtīta vēstulīte, kurā kundze norāda uz jauna pakalpojuma nepieciešamību - sadzīves gāzes balonu piegāde. Kundze norāda, ka ar šo problēmu saskaras iedzīvotāji, kuriem nav sava transporta, jo īpaši seniori. Virši DUS ir pieejama sadzīves gāzes balonu nomaiņa, bet diemžēl netiek piedāvāti tādi pakalpojumi kā gāzes balonu piegāde un pieslēgšana. Apvienības vadītājs Jānis Mazitāns aicina atsaukties uzņēmējus vai citus interesentus, kas varētu iedzīvotājiem šādu pakalpojumu nodrošināt. Sazināties ar J.Mazitānu: T. 28016651; janis.mazitans@tukums.lv

Sēdē tika aktualizēti arī citi jautājumi, kā vides pieejamība iestādēs, Kandavas pasta nodaļas darba laiks, remontdarbu pārtraukums Daigones ielā, ģimenes ārstu piesaiste un ierosinājums atjaunot novada uzņēmēju tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem.

9. janvārī Valdeķu kultūras namā notika Kandavas pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēde, kurā Tukuma novada Domes priekšsēdētāja vietniece sociālās politikas jautājumos Inga Priede klātesošos iepazīstināja ar plānotajiem Tukuma novada attīstības pasākumiem 2024.gadā, izaicinājumiem ar kādiem saskaras pie budžeta sagatavošanas. Vērsa uzmanību uz nepietiekamo valsts finansējumu, lai apmierinātu Tukuma novada un visu tā pagastu vajadzības. Pastāstīja par Kandavas pagastam piešķirto finansējumu, kas daļēji atbilst prasīto vajadzību apmierināšanai. Iespējams, izdosies sakārtot Valdeķu ciemata publisko ūdens ņemšanas vietu, nodrošināt internetu Valdeķu kultūras namā, atjaunot Valdeķu ciemata attīrīšanas iekārtas un veikt citas darbības.

Tad sapulce turpinājās ar padomes locekļu diskusiju par dažādām Kandavas pagastā aktuālām tēmām: iedzīvotāju skaita samazināšanās, skolu tīkla reorganizācija, audžuģimeņu izaicinājumi, mājdzīvnieku aizsardzība un labturība, neapmierinošs grants ceļa seguma stāvoklis posmā no Valdeķiem līdz Zemītei un citiem jautājumiem.

Ar visiem Iedzīvotāju konsultatīvo padomju sēžu protokoliem varat iepazīties šeit: http://kandava.lv/protokoli

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top