pavasara-foto-majas-lapai3mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Līdz 31. maijam iespējams iesniegt pieteikumu konkursam “Radi Tukuma novadam 2024”02.05.2024

radi-tukuma-novadam.webpTukuma novada pašvaldība, lai atbalstītu iniciatīvas, kas atbilst uzņēmējdarbības pamatprincipiem un nodrošina jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu Tukuma novadā, izsludina konkursu “Radi Tukuma novadam 2024”. Projekta pieteikumus konkursam var iesniegt līdz 2024. gada 31. maijam.

Konkursā uz grantu jeb Tukuma novada pašvaldības finansējumu var pretendēt:

  • uzņēmums, kas reģistrēts ne agrāk kā pirms trim gadiem uz projekta pieteikuma iesniegšanas brīdi, vai vecāks uzņēmums, kas uzsāk jaunu uzņēmējdarbību Tukuma novadā. Saskaņā ar operatīvo bilanci un peļņas zaudējumu aprēķinu uzņēmuma darbinieku skaits nedrīkst pārsniegt trīs un apgrozījums nedrīkst pārsniegt 50 000 EUR,
  • fiziska persona, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un kurai uzvaras gadījumā ir pienākums reģistrēties kā saimnieciskās darbības veicējam vai kā komersantam, vai kā uzņēmumam 60 dienu laikā no komisijas lēmuma pieņemšanas dienas. Ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav izdarāms 60 dienu laikā, granta pretendents rakstiski par to informē konkursa rīkotāju.

2024. gadā kopējais konkursa finansējums ir 21 000 EUR. Viens granta saņēmējs konkursā “Radi Tukuma novadam 2024” drīkst saņemt tikai vienu grantu, kas nepārsniedz 3000 EUR, paredzot līdzfinansējumu vismaz 20 % apmērā no pieprasītā granta.

Granta apguves termiņš ir 12 mēneši no līguma noslēgšanas brīža.

Granta saņēmējs, kas saņēmis finansējumu kādā no iepriekšējo gadu konkursiem “Radi Tukumam”, konkursam “Radi Tukuma novadam 2024” drīkst pieteikties, ja iepriekšējā projekta ietvaros ir veiksmīgi izdevies sasniegt projekta pieteikumā aprakstītos mērķus un ir iesniegtas nepieciešamās atskaites par pirmo projekta realizācijas gadu.

Konkursa projektu pieteikumu dokumentus līdz šī gada 31. maijam jānosūta ar drošu elektronisko parakstu parakstītus uz Tukuma novada pašvaldības elektroniskā pasta adresi: pasts@tukums.lv.

Ar Konkursa dokumentāciju var iepazīties:

  • pašvaldības tīmekļa vietnē www.tukums.lv;
  • Tukuma novada pašvaldībā, Talsu ielā 4, Tukumā, pie Attīstības nodaļas vecākās projektu vadītājas Montas Vavilovas, iepriekš piesakoties pa tālr. 26008441 vai elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi monta.vavilova@tukums.lv.
facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top