8-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Oktobrī paveiktie saimnieciskie darbi Kandavā24.11.2023

dsc0093.jpgKandavā, Tirgus laukumā 11, pašvaldības ēkai nomainīti otrā stāva un bēniņu koka logi, ar mērķi uzlabot energoefektivitāti un vizuālo izskatu.

Depo laukumā publiskajai tualetei ieliktas jaunas durvis un veikta jumta nomaiņa, un vēl šogad plānots ēkai ierīkot apsildes sistēmu, lai tualeti var pilnvērtīgi izmantot arī ziemā.

Ir uzsākti Daigones un Pļavas ielu izbūves darbi. Šogad abās ielās ir veikti demontāžas darbi un izbūvēta seguma apakškārta. Lai nodrošinātu kvalitatīvu un ilgtspējīgu rezultātu, kā arī ņemot vērā laikapstākļus, tika pieņemts lēmums šogad neveikt asfaltbetona seguma izbūvi šīm ielām. Būvdarbu tehnoloģiskā pārtraukuma laikā ielas tiks atvērtas transportlīdzekļu kustībai, bet lūdzam iedzīvotājiem šajās ielās pārvietoties saudzīgi.

Pēc Kandavas pilsētas iedzīvotāju konsultatīvās padomes iniciatīvas, pie afišu namiņa, kas atrodas pie Kandavas pasta nodaļas un veikala “ABI3” ir izvietota pastkastīte iedzīvotāju jautājumiem, ierosinājumiem un sūdzībām. Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem, paust savu viedokli un konstruktīvus ierosinājumus, jo tikai sadarbojoties un izrādot personīgu iniciatīvu varam radīt pozitīvas pārmaiņas savā pilsētā un novadā!

Jānis Mazitāns, Kandavas un pagastu apvienības vadītājs

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top