vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Saimnieciskie darbi Kandavā18.04.2024

kandavastavlaukums-pie-kaplicas.jpgLai uzlabotu pilsētas vidi un iedzīvotāju dzīves kvalitāti, martā un februārī Kandavas pilsētā veikti dažādi saimnieciskie darbi. Ir izgatavotas 42 puķu palodžu kastes pilsētvides apstādījumiem, kas pavasarī piešķirs pilsētai svaigu un krāšņu izskatu, radot priecīgu un aicinošu atmosfēru gan vietējiem, gan pilsētas viesiem.

Turpinās kosmētiskie darbi Lielā iela 26, Kandavā, lai iedzīvotājiem radītu daudzveidīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas, tostarp telpas šautriņu mešanai, novusam, galda spēlēm un semināriem, nodrošinot vietu, kur kopā sanākt, mācīties un atpūsties.

Ir pabeigta Jaunkandavas kapu stāvlaukuma pie kapličas sakārtošana, nodrošinot autostāvlaukumu apmēram 1500m2 platībā. Šis uzlabojums ir būtisks solis ceļā uz infrastruktūras attīstību un pieejamību, nodrošinot pietiekamu vietu apmeklētāju transportlīdzekļiem laikā, kad notiek biežākas kapu apmeklējumi, piemēram, Mirušo piemiņas dienās vai bēru ceremonijās. Turklāt, tas uzlabo drošību un kārtību kapu teritorijā, kā arī atvieglo piekļuvi tiem, kam nepieciešama īpaša piekļuve, piemēram, vecāka gadagājuma cilvēkiem un personām ar kustību ierobežojumiem.

kandavamiera-iela.jpgMarta sākumā, piemēroto laika apstākļu dēļ, notika ļoti plaši pašvaldības grants ceļu sakārtošanas darbi, kas ietvēra ceļu planēšanu, ceļu apauguma noņemšanu un iesēdumvietu piebēršanu ar grants maisījumu, kā arī citus darbus. Šie darbi bija vērsti uz ceļu stāvokļa uzlabošanu un drošības paaugstināšanu. Sakārtota arī viena no nedaudzajām Kandavas grants seguma ielām – Miera iela, kas tagad nodrošina vienmērīgāku un drošāku braukšanu.

Gatavojoties augu veģetācijas aktīvajam periodam, ir veikta koku vainagu veidošana un krūmu formēšana, kas ir svarīgs darbs, lai nodrošinātu veselīgu un estētiski pievilcīgu pilsētvides ainavu. Šie apsaimniekošanas pasākumi ne tikai uzlabo augu izskatu, bet arī veicina to veselīgu augšanu un sekmē bioloģisko daudzveidību.

Kandavas pilsētas ielas un skvēri izrotāti Lieldienām atbilstošā tematikā, radot krāsainu un svinīgu atmosfēru. Pateicība visiem, kas piedalījās pilsētvides dekoru konkursā “Skaistākā Lieldienu ola”, kurā tika radītas 16 jaunas svētku lielformāta dekorācijas. Šīs dekorācijas ir kļuvušas par iecienītu foto fona vietu gan vietējiem, gan pilsētas viesiem, veicinot Kandavas atpazīstamību un pievilcību. Konkursa dalībnieku radošums un aizrautība ir lielisks piemērs tam, kā kopīgi centieni var radīt pozitīvas pārmaiņas un skaistumu mūsu ikdienas vidē.

Jānis Mazitāns, Kandavas un pagastu apvienības vadītājs

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top