10-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" rēķinus turpmāk var apmaksāt arī pie pastnieka01.12.2023

kkp.jpgSIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" informē, ka ir noslēgts sadarbības līgums ar VAS Latvijas pasts un turpmāk iedzīvotāji uzņēmuma izrakstītos rēķinus var apmaksāt ne tikai jebkurā pasta nodaļā visā Latvijā (apmaksājot rēķinu pasta nodaļā, tiks piemērota komisijas maksa 0.50 EUR par vienu maksājumu), bet arī pie pastnieka, kurš ieradīsies Jūsu norādītajā adresē (saņemot pensiju u.c.).

Lai izmantotu šo pakalpojumu, Jums jāsazinās ar "Latvijas Pasts" VAS pa tālr. 27008001 vai 67008001, jānosauc prasītie dati, tai skaitā vārds, uzvārds, precīza adrese un jāvienojas, kurā dienā pastnieks ieradīsies pēc maksājuma pie iedzīvotāja viņa dzīvesvietā.

Atgādinām, ka SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" rēķinus ir iespējams samaksāt arī visās veikalu tīkla Maxima tirdzniecības vietās (tiks piemērota komisijas maksa 0.50 EUR par darījumu), veicot bankas pārskaitījumu, kā arī tiešsaistes norēķinu vietnē Bill.me (maksājot tieši no Bill.me vietnes, par to tiek aprēķināta arī komisijas maksa 2% apmērā no maksājamās summas).

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top