pavasara-foto-majas-lapaimazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Spēks un skaistums uz pjedestāla14.11.2023

dsc9211.jpgDaudzus cilvēkus, īpaši vīriešus, interesē jautājums – kādēļ sievietes nodarbojas ar spēka sporta veidiem? Izrādās, atbilde it vienkārša - viņām tas patīk! 11.-12. novembra nedēļas nogalē notikušās pauerliftinga sacensības (spēka trīscīņa ar svaru stieni), pēc WRPF versijas, to apstiprināja. 102 dalībnieku vidū piedalījās 25 sievietes.

Starptautiskais turnīrs, kas norisinājās Rīgā no 11. līdz 12. novembrim tika organizēts par godu Lāčplēša dienai un tajā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas. Latviju pārstāvēja sportisti no Kandavas, Kuldīgas, Iecavas, Ludzas, Saldus, Jēkabpils, Olaines, Jelgavas, Ventspils un Rīgas. Kandavu pārstāvēja skaistā un spēcīgā trīs bērnu mamma - Santa Krasovska.

Santa trenējas tikai septiņus mēnešus Kandavas fitnesa centrā, divkārtējās pasaules čempiones šajā sporta veidā  - Anželīnas Romanovičas vadībā un jau guvusi labus rezultātus!

Apsveicam sportisti un treneri ar pelnīto otro vietu trīscīņā, ar rezultātu pietupienos 85 kg, spiešanā guļus 52,5 kg un 110 kg vilkmē, pašai sportistei sverot 72 kg. Pirmo vietu šajā kategorijā izcīnīja Kuldīgas pārstāve Kristīne Rathena ar rezultātu pietupienos 142 kg, 80 kg spiešanā guļus un 162,5 kg vilkmē.

Informāciju sagatavoja: Kandavas Fitnesa centrs

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top