pavasara-foto-majas-lapai3mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Tukuma novada pašvaldība aicina nevalstiskās organizācijas pieteikties projektu konkursam “Darām paši”05.03.2024

daram-pasi-2024.jpgTukuma novada pašvaldība no 1. marta aicina Tukuma novadā reģistrētās biedrības un nodibinājumus, kā arī citu biedrību un nodibinājumu teritoriālās struktūrvienības, kas darbojas Tukuma novadā (NVO), un kuras gatavas savas radošās idejas un projektus īstenot pašvaldības administratīvajā teritorijā, pieteikties NVO projektu konkursam “Darām paši”, lai saņemtu pašvaldības finansiālu atbalstu 2024. gada projektiem.

Konkursa projekta mērķis ir veicināt Tukuma novada iedzīvotāju atbildību un līdzdalību par savu dzīves vidi un uzlabot dzīves kvalitāti. Konkursā var tikt atbalstīti sabiedriska labuma projekti, kas ir svarīgi un aktuāli vietējai sabiedrībai vai kādai tās daļai dzīves vides sakārtošanai. Projekta ietvaros ir jāiesaista vietējie iedzīvotāji un jāveicina viņu līdzdalība iniciatīvu īstenošanā, projekts ir jāīsteno Tukuma novada teritorijā un tam ir jābūt publiski pieejamam un bezatlīdzības lietojamam.

Viena projekta īstenošanai Pašvaldības finansējums ir līdz 1000 EUR, biedrībai nodrošinot pašu ieguldījumu naudas, mantas vai brīvprātīgā darba veidā vismaz 20% apmērā no kopējām projekta izmaksām.

NVO konkursam iesniegtos pieteikumus, atbilstīgi apstiprinātajiem vērtēšanas kritērijiem, izvērtēs Tukuma novada domes izveidota projektu konkursa “Darām paši” vērtēšanas komisija.

Projektu konkurss “Darām paši” tiek izsludināts vienu reizi gadā. Projekta īstenošanas laiks: no 2024. gada 1. maija līdz 30. septembrim.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 31. marts (pasta zīmogs vai e-pasta izsūtīšanas datums).

Pieteikumu papīra formātā iesniedz personīgi Pašvaldības klientu apkalpošanas centros vai nosūta pa pastu uz adresi: Talsu iela 4, Tukums, Tukuma novads, LV 3101. Pieteikumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, nosūta uz Pašvaldības e-pastu: pasts@tukums.lv.

Konkursa Nolikums un Pieteikuma veidlapas pieejamas:  www.tukums.lv/lv/dokumenti

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top