kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Uz pašmāju šovu “KANDAVNIEKS DZIED MASKĀ” un humoršovu “KANDAVA THE BEST” biļetes ātri tiek iztirgotas!23.02.2024

dsc0831.jpg10. februārī- Ķīniešu Jaunajā gadā Kandavā jau trešo gadu notika pašmāju šovs "KANDAVNIEKS DZIED MASKĀ", kas kļuvis ļoti populārs. Cilvēkiem patīk pašu organizētie pasākumi un īpaši tie, kur savējie uzstājas. Šogad šovā GRAND PRIX ieguva neuzmināmie kandavnieki BRUŅURUPUCIS UN BRUNETE, jeb INTA BUGA UN JĀNIS PRIEKULIS, bet SKATĪTĀJU SIMPĀTIJA bija UGUNSDZĒSĒJS SEMS, jeb KASPARS BABRIS.

Šovu šogad vadīja komiķis un dīdžejs Kaspars Upacieris, jeb UFO, kurš atraktīvi visus smīdināja. Žūrijā bija dziedātājs Kaspars Antess, Jānis Vitenbergs no Zentenes, Tukuma novada Kultūras un sporta nodaļas Kultūras speciāliste Iveta Grunte un Kandavas Sporta skolas direktora vietniece Inga Rozenfelde. Uz skatuves maskās kāpa 10 kandavnieki izpildot 8 populāras latviešu dziesmas. Šovu kuplināja Kandavas Kandavas deju skola un deju kolektīvs "Imuliņa" Andras Eimanes un Sonoras Grīnbergas vadībā. Paldies visiem dalībniekiem, paldies HLOJAI no Honkonga un īpaši organizatoriem- Kandavas kultūras nama radošajai un tehniskajai komandai.

Bet nu jau gatavojamies jaunam pasākumam- 1.aprīlī jau trešo gadu notiks joku dienas humoršovs “KANDAVA THE BEST”, kurā dalību ņems piecas kandavnieku komandas. Katrai komandai būs jāiztur 3 pārbaudījumi- popiela, ēnu deja un modes iznāciens. Ir prieks redzēt, kā komandas gatavojas un katra radoši strādā pie sava priekšnesuma. Ekspertu godā šogad būs dziedātājs- leģenda Žoržs Siksna, populārā Latvijas Nacionālā teātra aktrise Indra Burkovska un šovu zvaigzne Magone, bet pasākumu vadīs TV režisors Arvīds Babris. Ja arī tu vēlies uzņemt pamatīgu smiekla devu, tad 1.aprīlī aicinām uz Kandavas kultūras namu!

Kristīne Broka- Meļķe, Kandavas kultūras nama vadītāja

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top