4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Zemītē atvērts valsts vienotais klientu apkalpošanas centrs08.02.2024

dsc0033.jpgLai iedzīvotājiem padarītu ērtāku un pieejamāku publisko pakalpojumu saņemšanu, Zemītes pagastā atvērts Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC).

Klientu apkalpošanas centrā iedzīvotāji var saņemt savas pašvaldības un valsts iestāžu noteiktus pakalpojumus. Pakalpojumu centrā klātienē var pieteikt noteiktus Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pakalpojumus. Iedzīvotāji vienkopus var iegūt informāciju un atbalstu 13 valsts iestāžu pakalpojumu (sociālo, uzņēmējdarbības, būvniecības un daudzu citu) pieteikšanā un pieteikt pašvaldības pakalpojumus, gan klātienē, gan telefoniski un elektroniski.

Zemītes klientu apkalpošanas centrs atrodas Zemītes pagasta pārvaldē, “Cerības”, Zemītes pagastā un tā darba laiks ir: pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 18:00., otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 un piektdienās no plkst. 8.00 līdz 16.00. Pusdienu pārtraukums no plkst. 12.00 līdz 13.00. Sestdienās un svētdienās brīvs.

Adrese: “Cerības”, Zemītes pagasts, Tukuma novads

Tālrunis: 64212019 E-pasts: zemite@pakalpojumucentri.lv

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top