pavasara-foto-majas-lapai5mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Anita Andreca

anita-andreca.jpgAnita Andreca ir Zemītes pagasta senioru aprūpētāja, kura dara vairāk, kā prasa formālie darba pienākumi- sākot ar senioru personīgās higiēnas nodrošināšanu līdz pat moža gara uzturēšanai. Pateicoties Anitas nesavtīgajam darbam un rūpēm, pagasta seniori jūtas aprūpēti un lutināti, viņas vērība ļauj tiem izvairīties no izgulējumiem, kas varētu sagādāt nepatikšanas un sāpes.

Anita daudz lasa specializēto literatūru par guļošo pacientu aprūpi, liek lietā savu pieredzi, kas iemantota, kopjot pagasta seniorus, tādejādi nodrošinot cieņpilnu dzīvi līdz pat viņu aiziešanai.

Savas praktiskās iemaņas Anita papildina, mācoties no fizioterapeita un ergoterapeita, izmantojot viņu sniegto pieredzi, Anita ar pacientiem strādā patstāvīgi katru dienu, kas dod lēnu, bet progresu.

Reizēm šķiet, ka Anita nolikusi savas vieglās dienas, lai palīdzētu citiem cilvēkiem. Anitas dzīvespriecīgais smaids un možā valoda palīdz senioriem un viņu tuviniekiem saglabāt ticību un cerību.

2021. gadā Anita Andreca apbalvota nominācijā “Gada labdaris” par nesavtīgu ieguldījumu Zemītes pagasta senioru aprūpē un dāvāto sirds siltumu.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top