pavasara-foto-majas-lapai10mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Anita Nikolajenko

anita_nikolajenko.jpgAnita Nikolajenko Kandavu sauc par savu pilsētu, jo jau 32 gadus Kandavas internātvidusskola ir viņas pirmā un vienīgā darba vieta. Anita ir tā, kas sākumskolas skolēniem iemāca grūto rēķināšanas prasmi un ievada dabaszinātņu pamatos. Anita ir arī internāta audzinātāja ar lielo burtu, vada sākumskolas skolotāju metodisko apvienību, un jau 15 gadus darbojas Kandavas luteriskās draudzes Svētdienas skolā. Daudzu gadu garumā Anita īpaši sagatavo bērnus ģimenes dievkalpojumiem, kā arī gatavo uzvedumus Ziemassvētkiem un Lieldienām. Miers, sakārtotība, dzīves gudrība, ģimenes vērtības, sirsnība un iejūtība ir Anitas raksturīgākās īpašības.

2017. gadā Anita Nikolajenko apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ilggadēju un apzinīgu darbu Kandavas internātvidusskolā un evaņģēliski luteriskās draudzes Svētdienas skolā bērnu un jauniešu izglītošanā.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top