pavasara-foto-majas-lapai8mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

CĒRES PAGASTS

picture1.jpgCēres pagasts ir viena no Kandavas novada administratīvajām teritorijām tā ziemeļos. Cēres pagasts aizņem 47,624 kvadrātkilometrus (t. sk. LIZ 2134,6 ha, mežs 2087,7 ha), robežojas ar Kandavas pagastu, Talsu novada Strazdes un Balgales pagastiem, Tukuma novada Zentenes un Pūres pagastiem.

Iedzīvotāju skaits: 512 (*PMLP dati uz 01.01.2019)

Pagastā ir Cēres pamatskola, sporta halle, bibliotēka, feldšerpunkts, pasts, veikals SIA Vītoli AMI. 

Ir zemnieku un piemājas saimniecības, galvenā nodarbošanās – graudkopība, vienā zemnieku saimniecībā -  piena lopkopība. Viena lauku sēta nodarbojas ar tūrismu.

Cēres centrā atrodas aizsargājami dendroloģiski stādījumi “Cēres parks” ( 3,9 ha); pie “Vīnkalu” mājām zīdkoku stādījumi.

Kultūra: tiek svinēti visi valsts un tradicionālie svētki, pagasta un sporta svētki, ielīgošana ar pagasta amatierteātra pirmizrādi.

Darbojas šādi pašdarbības kolektīvi: amatierteātris “Saime”, sieviešu vokālais ansamblis, pirmsskolas vecuma bērnu dziesmu un rotaļu pulciņš.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top