4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Dzidra Jansone

dzidra-jansone.jpgJau 50 gadus Dzidra Jansone ir matkulniece. 1971. gadā viņa sāka strādāt kolhoza „1. Maijs” maizes ceptuvē. Pēc tam 15 gadus bija grāmatvede kolhozā „1. Maijs”. No 1987. gada Dzidra kā Matkules ciema Tautas deputāte padomes Izpildu komitejas sekretāre sāka rūpēties un gādāt par tagadējā Matkules pagasta ļaudīm. Un tā 34 gadus. Nomainījās tikai amata nosaukumi. Dzidra vairākas reizes ir bijusi Matkules ciema, vēlāk – 2 sasaukumos – Kandavas novada domes deputāte.

Atbildība, atsaucība, tolerance, pieklājība un labs humors ir Dzidras visizteiktākās īpašības. Viņa vienmēr ir apmeklējusi visus pagastā rīkotos pasākumus, nerēķinoties, ka dažreiz no tā cieta ģimene.

Dzidra ārpus sava tiešā darba pienākumiem nekad nevienam neatteica palīdzību sasāpējušos vai neskaidros personiskos jautājumos, kurus iedzīvotāji paši nespēja risināt. Viņa zvanīja, meklēja un skaidroja. Gandarījums – cilvēku pateiktais paldies.

2021. gadā Dzidra Jansone apbalvota ar apbalvojumu “Tukuma novada domes Atzinības raksts par mūža ieguldījumu Matkules pagasta attīstībā.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top