pavasara-foto-majas-lapai6mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ivars Marašinskis

ivars-marasinskis.jpgSIA “Kandavas ceļi” ir viens no vecākajiem un lielākajiem Kandavas uzņēmumiem. Ir  lielākais nodokļu maksātājs Kandavas bijušajā novadā. Uzņēmums nodrošina darbu ap 60 darbiniekiem, kuri saņem vienu no vidēji lielākajām algām valstī, līdz ar to arī ir lielākais obligāto iemaksu veicējs valstī. Darbinieki vienmēr aktīvi iesaistās pilsētas un pagastu notikumos un aktivitātēs.

Vienmēr sponsorē izglītības, kultūras un sporta aktivitātes, komandas dažādos sporta veidos un atbalsta Kandavas pilsētas un pagastu labiekārtošanu un sakopšanu. Pilsētas viesus priecē uzņēmuma veidotās puķu dobes, ziedošās puķu kastes uz palodzēm, tīrība un kārtība. Bez atlīdzības atbalsta dažāda veida sakopšanas darbus, piedalās akcijās un piedalījās arī konkursā “Latvijas Arhitektūras gada balva”.

2021. gadā SIA “Kandavas ceļi” valdes priekšsēdētājs Ivars Marašinskis apbalvots nominācijā “Gada lepnums” kā sabiedriski aktīvu uzņēmumu un lielāko nodokļu maksātāju Kandavas un pagastu apvienības teritorijā.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top