4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Veikti labiekārtošanas darbi Buses pilskalnā23.12.2021

whatsapp-image-2021-12-19-at-20-37-45_0.jpgMatkules pagastā domu biedru grupa ar nodibinājuma „Kandavas novada iespēju fonds” atbalstu realizējusi projektu Nr. 5/PK/8/KNIF, kura ietvaros veikti labiekārtošanas darbi Buses pilskalnā.

Līdz ar sniega atnākšanu naskākie slēpotāji jau varēja slēpot apgaismotā pilskalna pļavā, romantiku mīlošie - pastaigāties apgaismotā takā. Vecās, uz kārtīm uzstādītās galda lampas, iekštelpām paredzētie kontakti un kontaktligzdas, vecie vadi un to savienojumi tika demontēti. Uzstādīti āra apstākļiem paredzēti atbilstoši gaismekļi, vadi, to savienojumi un kontaktligzdas. Projektā iesaistījās 15 brīvprātīgie Matkules pagasta iedzīvotāji, kā arī Matkules pagasta algoto darbu strādnieki no Nodarbinātības valsts aģentūras projekta.
Tuvojoties ziemai, pļavas ugunskura vietā tika atvesti un uzstādīti skaisti koka krēsli uz betona pamatnes.

Projektam piešķirtais finansējums - 400 eur.

Matkules domu biedru grupa, zemes īpašnieki un Matkules pagasta pārvalde saka lielu paldies SIA MARROL'S, personīgi - Marekam Paļivodam no Vānes pagasta - un viņa draugiem, kam radās ideja sakopt ugunskura vietu.

Buses (Matkules) pilskalna saimnieki rudenī saņēmuši kultūras mantojuma zīmi no Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes.

 

Neatkarīgi, no kuras puses tajā ierodies - no „Gravas” vai „Buses” māju puses, atceries, šī teritorija ir privātīpašums. Teritorijā nav novietotas atkritumu urnas, tāpēc ievēro principu : Dabā ejot. Ko atnesi, to aiznes!”

 Ar automašīnu vai citām moto ierīcēm pilskalnā lejā nebrauc!

 

Cieni dabu, saimniekus un  ieguldīto darbu.

Ja arī tu vēlies palīdzēt ieguldot brīvprātīgo darbu un padarīt šo vietu skaistāku, sazinies ar kādu no minēto māju saimniekiem. Darba roku nekad nav par daudz.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top