pavasara-foto-majas-lapai4mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Līga Vaivade-Kalnmeiere un Kristīne Vilcāne

dsc0388.jpgLīgai Vaivade-Kalnmeiere un Kristīne Vilcāne aktīvi ir ienākušas Kandavas sabiedriskajā dzīvē, un uzsākušas inovatīvu darbību tūrisma attīstībā. Ir izveidots Kandavas Vīna nams, kurā tiks rīkoti dažādi kultūras pasākumi, būs iespējams iegādāties Kandavas apkārtnes amatnieku darbus, jau decembrī tiks rīkots Ziemassvētku tirdziņš promenādē, bet pavasarī pilsētas viesi varēs izmantot tūrisma vilcieniņa pakalpojumus. Līga un Kristīne ir atbalstījušas kultūras un sporta pasākumus, dāvinot savus darinātos Kaimiņmuižas vīnus. Līga iesaistījusies dažādos Eiropas Savienības finansētos uzņēmējdarbības projektos, kā rezultātā arī ģimenes galdniecībā darinātie izstrādājumi tiek eksportēti uz ārzemēm.

2022. gadā Līgu Vaivadi-Kalnmeieri un Kristīni Vilcāni apbalvoja ar apbalvojumu “Kandavas un pagastu apvienības Pateicība par pozitīvu Kandavas tēla veidošanu, tūrisma popularizēšanu un iesaistīšanos uzņēmējdarbībā un Tūrisma attīstībā.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top