pavasara-foto-majas-lapai5mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Lāčplēša diena Zantē

11.11.2022 18:00

img-20221111-wa0010.jpg11.novembra novakarē lieli un mazi zantenieki pulcējās pie skolas, lai turpinot tradīciju, dotos Lāčplēša dienas atcerei veltītajā lāpu gājienā uz Piemiņas vietu pie ozola. Par drošu un organizētu gājienu kā vienmēr rūpējās Zantes zemessargi.

Piemiņas vietā tika noliktas svecītes un pieminēti Brīvības cīņās kritušie karavīri, tai skaitā arī zantenieki. Pasākuma noslēgumā visi klātesošie vienojās kopīgā dziesmā, kas izskanēja mūžīgai karavīru piemiņai.

Liels paldies par sadarbību Zantes pamatskolas vēstures skolotājai Zanei Laktiņai un 8.klases skolotājai Elitai Osei! Paldies skolēniem – Kristiānai Puriņai, Dārtai Cinkusei, Viktorijai Koļcovai un Markusam Mušketovam!

Paldies vienmēr atsaucīgajiem Zantes  zemessargiem, īpaši Raitim Evarsonam, kurš ikgadu sagatavo svētku uzrunu šajā dienā! Paldies jaunākajam zemessargam Miķelim Ērglim, kuram šogad bija tas gods nest Latvijas karogu! Paldies Zantes pamatskolas jaunsargiem un vadītājam Jānim Pūpolam! Paldies visiem zanteniekiem, kas piedalījās un bija kopā!

 

 

back to top