A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kristers un Nikolass Drengeri no Kandavas gūst uzvaras airēšanas sacensībās

03.06.2023

13a6e5a0-1686-476e-9511-84031e92ded2.jpg3. jūnijā Daugavpilī, Stropu ezera airēšanas distancē notika Latvijas Republikas kausa izcīņas un  Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas (DISVS) kausa izcīņas sacensības airēšanā, kurās godalgotas vietas izcīnīja kandavnieki Nikolass un Kristers Drengeri.

DISVS kausā tika noskaidroti spēcīgākie juniori pārairu  četrinieku un nepāru četrinieku laivu klasēs, kā arī juniores pārairu  četrinieku laivu klasē 500 metru distancē, bet Latvijas Republikas Kausa  izcīņā tika noskaidroti spēcīgākie sportisti Open grupā vieninieku un  bezstūrmaņa divnieka laivu klasēs 2000 metru distancē.

DISVS Kausa izcīņā pārairu četriniekā sīvā cīņā uzvarēja un 1. vietu ieguva kandavnieks Kristers Drengers, Madars Blumbergs, Arnolds Arsentjevs un Toms Mulareks.

Savukārt, 2. vietu Latvijas Republikas kausa izcīņā pārairu divniekos izcīnīja Nikolass Drengers un Jēkabs Bikše.

Kandavnieki Nikolass un Kristers Drengeri mācījušies Kandavas Reģionālajā pamatskolā, bet pēc 8.klases mācības turpina Murjāņu sporta ģimnāzijas Jūrmalas filiālē, kur tiek sagatavoti jaunie airētāji.

Sveicam Nikolasu un Kristeru ar panākumiem!