kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadiena Zantes pamatskolā

17.11.2023

img-20231120-wa0013.jpg

17.11.2023. svinīgi un mājīgi nosvinējām mūsu Latvijas 105. jubileju. Sarīkojuma galvenais tēls bija Sprīdītis, kurš dodoties meklēt Laimīgo zemi, bija iemaldījies mūsu skolā tieši Latvijas jubilejas svinību dienā. Visi kopā ar Sprīdīti baudīja katras klases sagatavoto sveicienu Latvijai. Izskanēja dziesmas, dzeja, radoši darbi. Īpašs saviļņojums bija, dziedot mūsu Latvijas himnu. Vēl īpašāk skanēja latviešu lūgsna “Pie Dieviņa gari galdi” ukuleles spēles pavadījumā.

Jubileja bez kūkām nav iedomājama un šoreiz par tām parūpējās Kulinārijas pulciņš un čaklās meitenes no skolas līdzpārvaldes. Paldies visai skolas saimei! Saules mūžu Latvijai!

                                                              Skolotāja Inga Ozola Inkina

Arī pirmsskolas grupās tika atzīmēta Latvijas 105. dzimšanas diena. Kopīgi klājām galdu, apskatījām gan lielu, gan mazākus Latvijas karogus, tad tos gatavojām. Gājām rotaļās un ēdām īstu dzimšanas dienas torti. Paldies Elzas mammai par gardo kūku.

Noslēgumā devāmies ārā un pie bērnudārza iededzām svecītes Mārtiņa zīmē.

Daudz laimes, LATVIJA!

                                                                                                                          Skolotāja Ieva Kokina

img-20231121-wa0013.jpg


Zantes pamatskolas jaunsargu vienības jaunsargi Monta Rasa un Markuss Mušketovs saņēma Zantes pamatskolas PATEICĪBU par to, ka regulāri apmeklē jaunsargu nodarbības un pasākumus. Turklāt, nodarbībās ir parādījuši priekšzīmīgu attieksmi, tādējādi rādot piemēru arī citiem jaunsargiem. Abi ir piedalījušies vairākās nometnēs, pārgājienos un militārās sacensībās. Markuss Mušketovs un Viktorija Koļcova kopā ar citiem Kurzemes jaunsargiem, 18.11.2023. pārstāvēja Zantes pamatskolu lielajā militārajā parādē Rīgā. Pavisam parādē piedalījās 144 jaunsargo no visas Latvijas.

LEPOJAMIES!


                                                        Skolas direktore Kristīne Elksnīte

back to top