pavasara-foto-majas-lapai9mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Zantes pamatskolas jaunsargi

23.11.2023

whatsapp-image-2023-11-23-at-14-51-37.jpg

24.-26.10.2023. Zantes pamatskolas jaunsargi piedalījās nometnē NBS poligonā “Mežaine”, Kuldīgas novada. Nometnes laikā tika apgūtas tādas prasmes, kā lauku kaujas iemaņas, orientēšanās apvidū, šaušana ar pneimatiskajiem ieročiem, apiešanās ar mazkalibra šaujamieročiem, kā ar kaujas apdzīvotā vietā taktika. Nometnes noslēguma dienā jaunsargi veica kaujas šaušanu ar mazkalibra šaujamieročiem. Papildus ieguvumus jauniešiem bija tas, ka nometne notika slēgtā militārā poligonā, ar saviem noteikumiem un prasībām. Paldies Zantes pamatskolai un Zemessardzei par atbalstu pasākuma organizēšanā.

Šogad 18.11.2023. bija lieliska iespēja Saldus un apkārtējo novadu jaunsargiem piedalīties LR Proklamēšanas dienai veltītajā parādē. Ņemt vērā jaunsargu pasākumu un nodarbību apmeklējumu, un attieksmi tajos, šogad gods piedalīties šajā parādē tika uzticēts arī Zantes pamatskolas jaunsargiem Markusam Mušketovam un Viktorijai Koļcovai. Lepojamies par šo iespēju un jaunsargu izrādīto attieksmi šajā pasākumā.

Par godu Jaunsardzes 31. gadadienai, 30.11.2023. visās Latvijas skolās, kurās tiek īstenota Jaunsardzes kustība, jaunsargi ieradīsies skolā formas tērpā. Tajā skaitā Zantes pamatskolas jaunsargi 30.11.2023. skolas solā sēdīsies jaunsargu formas tērpos. Tādā veidā tiek popularizēta Jaunsardzes kustība, ka arī jaunsargi ar godu var izrādīt formas tērpu, un savas gūtās prasmes un iemaņas.

                                                                                                    Jaunsargu instruktors Jānis Pūpols

back to top