4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavā norisināsies Pārgājiena svētki

03.02.2024

plakats.jpg3. februārī Kandavā notiks Pārgājienu svētki “Latvijas Izaicinājums 2024” maršruta “Kandavas senleju gūstā” atklāšanas ietvaros. Pasākuma starts atradīsies viesu mājā "Dižpriedes". Dalībniekiem būs iespēja izvēlēties, kurā no trim distancēm piedalīties, sākot ar 15 km ģimeņu izaicinājumu līdz pat 30 km garam maršrutam. Pasākuma organizatori parūpējušies, lai piedalīties varētu ikviens!

Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties kādu no trim distancēm: Ģimenes apli ap 15 km, Mazo apli ap 25 km vai Lielo apli 30 km. “Kandavas senleju gūstā” maršruts nebūs parasts pārgājiens, tā laikā dalībnieki paši ar digitālo aplikāciju “LatvianRoutes” navigēs ceļu, pildīs dažnedažādus atjautības uzdevumus un uzzinās interesantus faktus, lai vēl tuvāk iepazītu apkārtni. Tāpat arī konkrētos punktos tos sagaidīs īpašas uzdevumu stacijas, silta tēja un citi pārsteigumi.

Pārgājiens sāksies vietā, no kuras jau pēc dažiem simtiem metru varēs lūkoties tālē pār Kandavu, vērojot Abavas upes līkumu. Nokļūstot tās senlejā, gar kuru vijas viena no skaistākajām takām, dalībnieki piekrastē vēros Mācītājmuižu. Ceļš turpināsies gar upes krastiem līdz pat meža ielokam un purvam, kas apslēpis sēra avotus. Kartodroms, hokeja laukums, brīvdabas baseins, auto apmācību poligons un tam visam pa vidu – kāda veca muiža un mežā čalojošs avotiņš. To visu un ne tikai varēs vairāk iepazīt Kandavas senleju gūstā!

Lai reģistrētos un uzzinātu vairāk par Kandavas pārgājiena svētkiem, SPIED ŠEIT.Kandavas iedzīvotājiem, mājaslapā izmantojot kodu: #KANDAVA, 5 EUR atlaide dalības maksai.

Ikvienam klātesošajam finišā būs iespēja piedalīties vērtīgu balvu izlozē no Latvijas Izaicinājums sadarbības partneriem.

publicitates-1.jpg

back to top