Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas sporta skolas audzēkņi izcīna augstus sasniegumus Ventspils novada BJSS atklātajās vieglatlētikas sacensībās

13.03.2024

ugale-13032024-12.jpgUgāles sporta centrā, 13. martā, notika Ventspils novada BJSS atklātās vieglatlētikas sacensības U14 grupai, kurās piedalījās vairāk nekā 160 jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām. Kandavas sporta skolas audzēkņi, spēcīgā konkurencē ar citu pilsētu sportistiem, izcīnīja vairākas godalgotās vietas.

Marta Ērenfrīde izcīnīja 1. vietu tāllēkšanā, aizlecot 4.69 metrus.
Līga Paula Stepiņa uzstādīja personīgo rekordu lodes grūšanā, izcīnot 1. vietu ar rezultātu 11.80 metri.
Ivars Gindra izcīnīja 1. vietu 300m skrējienā ar laiku 47.66 sekundes un 2. vietu 60m skrējienā ar laiku 8.43 sekundes.

Liels birums mūsējiem ar ceturtajām vietām.
Emīlija Zeberiņa lodes grūšanā sasniedza personīgo rekordu 10.04 metri un ierindojās 4. vietā.
Silvestrs Čabajs lodes grūšanā arī izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 10.22 metri.
Rolands Podiņš augstlēkšanā izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 1.30 metri.
Kristeram Kļaviņam 60m barjerskrējienā 4. vieta ar laiku 12.84 sekundes.

Kandavas komanda arī lepojas ar Amandu Šupstiku, Laumu Rozenbaumu, Kalumu Valdi Stovu un Eliju Kleinbergu, kuri arī sasniedza labus rezultātus. Šobrīd Kandavas sporta skolas audzēkņi aktīvi gatavojas pavasara un vasaras sacensību sezonai, lai turpinātu sasniegt jaunus rekordus un uzvaras.

Paldies visiem audzēkņiem par izrādīto cīņassparu, treneriem Andrejam Grosam un Aivai Ķēniņai par audzēkņu sagatavošanu, kā arī tiesnešiem par labi novadītajām sacensībām.