A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

“Žog-futbola” kausa izcīņa Kandavas K. Mīlenbaha futbola laukumā

16.05.2024

5a2ca9ac-6d94-4f75-959d-7394c7d4a0ed.webp16. maijā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas futbola laukumā pirmo reizi norisināsies "Žog-futbola" kausa izcīņa 2024.

Šāda formāta futbols notika pirmoreiz. Spēles ilgums katrai komandai 48 minūtes, vienā spēlē piedalījās 3 komandas, nepieciešamas 2 bumbas un žogs, šajā gadījumā Kandavas K. Mīlenbaha aprīkotais futbola laukums. Šoreiz tika aicinātas piedalīties 3 komandas no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas, 3 komandas no KLT un 3 komandas no O. Kalpaka skolas.

Spēles bija interesantas un finālā iekļuva divas KLT komandas un viena O. Kalpaka skolas komanda. Uzvarētājs tika noskaidrots tikai spēles pēdējās minūtēs un šogad uzvaru izcīnīja VKLT mehāniķu komanda, 2.vieta VKLT 1.komandai, bet 3.vieta O. Kalpaka skolas 3.komandai. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju jeb MVP atzina VKLT mehāniķu komandas vārtsargu Emīlu Krūmiņu.

Paldies tiesnešiem T. Rozenbergam, K. Botmanim, I. Zaļevskim, R. Babrim. Balvas uzvarētājiem no Kandavas pagastu apvienības.