pavasara-foto-majas-lapai11mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavnieks Kristers Drengers plūc laurus LR čempionātā airēšanā

05.07.2024 - 06.07.2024

drengers.webpNo 5. jūlija līdz 6. jūlijam Jūrmalā, Priedaines distancē notika Latvijas Republikas čempionāts airēšanā junioriem U19 vecuma grupā, kur sportisti sacentās 2000 metru distancē vieniniekos, divniekos un četriniekos.

Sacensībās piedalījās arī kandavnieks, Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Kristers Drengers, iegūstot 1. vietu junioru nepāra četrinieku klasē (JM4 laivu klase) un 3. vietu junioru nepāra divnieku klasē (JM2 laivu klase).

Čempionātā laiks dalībniekus nelutināja ar labiem laika apstākļiem - sportistiem un tiesnešiem bija jāspēj parādīt savas spējas airēt lielos viļņos un noturēt komandas distancē. Pirmās dienas vakarā programma tika pārcelta uz vēlāku laiku, lai sagaidītu drošākus laika apstākļus. Sacensību otrās dienas (sestdiena) starts tika pārcelts uz pēcpusdienu, kad vējš norima un jau pavisam citos laika apstākļos notika sacensības.

Latvijas Republikas čempionāta airēšanā REZULTĀTI šeit


Kristers Drengers labus rezultātus sasniedza arī sacensībās “Dzintara airi”, kas norisinājās no šī gada 28. līdz 30.jūnijam Lietuvā. Sportisti piedalījās dažādās laivu klasēs, airējot 2000m distanci.

JM4- A fināls Teodors Šerstņovs, Rūdis Kūkojs, Mihails Sprūde, Kristers Drengers- 2.vieta;
JM4- A fināls Teodors Šerstņovs, Rūdis Kūkojs, Mihails Sprūde, Kristers Drengers- 3.vieta.

Kandavnieks Kristers Drengers mācījies Kandavas Reģionālajā pamatskolā, bet pēc 8.klases mācības turpina Murjāņu sporta ģimnāzijas Jūrmalas filiālē, kur tiek sagatavoti jaunie airētāji.

Sveicam Kristeru ar panākumiem un vēlam veiksmi turpmākajās sportista gaitās!

back to top