8-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojas skolēni un skolotāji no Dānijas

22.08.2016 - 26.08.2016

img_1575_0.jpgLaikā no 22. – 26. augustam Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojas 47 skolēni un 6 skolotāji no Dānijas, Mērsraga un Kandavas, lai turpinātu apmaiņas projektā “Camp 34” uzsākto darbu un realizētu tajā izvirzītos mērķus.

Projekta ietvaros pavadītais laiks Kandavā plānots ļoti piepildīts un bagāts ar daudzveidīgām, aizraujošām aktivitātēm. Pirmdien jaunieši apskatīja Rīgu un Jūrmalu, vakarā iekārtojās viesģimenēs. Savukārt, otrdienas rīts iesākās ar aktivitātēm, lai jaunieši savstarpēji iepazītos- tika dejotas latviešu tautas dejas un rotaļas, un katras valsts skolēni prezentēja savu skolu.

23.augusta pēcpusdienā skolēni tika sadalīti 5 grupās un devās veikt foto orientēšanās uzdevumus pa Kandavu, pēc tam veidoja prezentācijas par veiktajiem uzdevumiem, vakarpusē spēlēja dažādas spēles.

24.augusts- darbošanās radošajās darbnīcās - sveču liešana Kandavas amatniecības centrā (vadīja Kitija Švīgere), pastkaršu gatavošana un sūtīšana pa pastu (Dace Kalmane), pīrādziņu cepšana (Aiva Ķēniņa). Vakarā izklaides vai ekskursijas katram ar savu  ģimeni.

Rīt no  plkst. 9.00 paredzētas dažādas sporta aktivitātes skolas stadionā, bet vakarā noslēguma pasākums.

Jauniešu apmaiņas projekts “Camp 34”- „Māksla un sports” starp Kandavas, Mērsraga un Lejres pašvaldībām šogad noris jau ceturto gadu un tas pārmaiņus notiek gan Latvijā, gan Dānijā. Projekta mērķis ir iepazīstināt Dānijas skolēnus ar latviešu skolēnu ikdienas gaitām, paplašināt redzesloku par latviešu tautas kultūru un tradīcijām, attīstīt skolēnu radošumu un uzlabot svešvalodu prasmes.

back to top