pavasara-foto-majas-lapai9mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Krāsainās smiltis

17.10.2015 12:00 - 13:00

rudens_afisa_maza2.jpg Projektā "Darām kopā Kandavā", kas notiek ar "Borisa un Ināras Teterevu fonda" un Kandavas domes atbalstu, sākot ar oktobri aizsākās silto un krāsaino smilšu nodarbības.

Nodarbību laikā dalībnieki iepazīsies ar pašsajūtu uzlabojošu un vispusīgi attīstošu silto smilšu un krāsaino smilšu terapiju. Nodarbība veidota pēc Dabas vides estētikas metodikas pamatprincipiem. Nodarbībās tiek izmantotas speciāli sagatavotas un uzsildītas smiltis. Tās labvēlīgi ietekmē bērnu nervu sistēmu un uztveri, papildinot citas atbalsta formas, ja tādas nepieciešamas.

Individuālo mērķu sasniegšanai bērni nelielās grupās apmeklē nodarbību ciklu.

Terapijas procesā tiek piedāvāti bērnam piemēroti vingrinājumi un radošais uzdevums. Nodarbības garums ir 1 stunda bērniem līdz 7 gadiem un 1,5 stunda skolas vecuma bērniem. Radošajām aktivitātēm ar krāsainajām smiltīm un pie gaismas galda nav vecuma ierobežojuma.

smiltis.jpg Nodarbību vada sertificēta Dabas vides estētikas skolotāja Inga Jefremova.

Šajā sezonā paredzētas trīs nodarbības:

17.OKTOBRIS 12.00 nodarbība ģimenēm ar bērniem "Krāsainās smiltis" notiks Kandavas novada amatnieku biedrības telpās, muzejā otrajā stāvā, Talsu iela 11, Kandava.

21.NOVEMBRIS 12.00 nodarbība ģimenēm ar bērniem (līdz 7 gadu vecumam) "Silto smilšu piedzīvojums" notiks Silto smilšu studijā, Kandavas internātvidusskolas 2.stāvā.

19.DECEMBRIS 12.00 nodarbība ģimenēm ar skolas vecuma bērniem "Pasaules smilšu brīnums" notiks Silto smilšu studijā, Kandavas internātvidusskolas 2.stāvā.

Nodarbības notiks sadarbībā ar Kandavas internātvidusskolu, kas 2014.decembrī īstenojusi.silto smilšu iekārtas”WARMSANDBOX” uzstādīšanu.

Papildus informācija http://www.dabasvestnieciba.lv/studijas/kandava/

back to top