pavasara-foto-majas-lapai9mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas Mākslas plenērs “Radošais Mākslas mirklis” noslēdzies

17.07.2017 - 23.07.2017

img_2736.jpg 22.jūlija vakarā pie novada muzeja notika Kandavas Mākslas plenēra “Radošais mākslas mirklis” noslēguma pasākums, plenērā radīto darbu izstādes un vides objektu atklāšana.

Plenēra organizatore Linda Romanovska atzina, ka ar katru gadu plenērs iegūst arvien lielāku popularitāti un atpazīstamību Latvijā un priecē tas, ka tajā arvien vairāk iesaistās arī esošie un bijušie kandavnieki.

Šogad plenērā piedalījās 70 dalībnieku, kas darbojās četrās radošajās darbnīcās. Ar simboliskām dāvaniņām- smaržīgiem timiānu podiņiem- Linda teica paldies darbnīcu vadītājiem un visiem tiem cilvēkiem, kas palīdzēja plenēra organizēšanā un veiksmīgā norisē.

Pasākumā piedalījās novada domes priekšsēdētāja vietniece Gunda Cīrule, Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste un muzeja vadītāja Sarma Anģēna.

  Kandavas Mākslas plenērs 2017. norisinājās no 17.līdz 23.jūlijam.

http://kandavaskultura.lv/pasa...

http://kandavaskultura.lv/pasa...Galerija 1

Galerija 2

Galerija 3
Ienāc, ieskaties!- aicina bijušās grāmatnīcas "Laipa" atvērtās durvis. Šeit strādā keramikas un mozaīkas radošās darbnīcas. Padomus dod keramikas darbnīcas vadītāja Matilde Laura Ikerte Prasmes darbā ar koku ierāda Andis Jakobsons un Jurģis Ābele Top jauns vides objekts Kandavai Gliemezītis tiek nodots mozaīkas licēju rokās Iepazīšanās vakars pie Kandavas novada muzeja pavarda Piecu gadu jubilejas torte Top ģipša lūpu nospiedumi Mozaīkas darbnīcas vadītāja Jeļena Kažoka pie topošā vides objekta mūsu pilsētai Top mozaīkas .... Māksla iziet Kandavas ielās Keramiķu darbi top arī vecpilsētas promenādē Auklīte Aiva atvedusi rotaļu un spēļu istabas mazos dalībniekus uz rotaļu laukumu Promenādē Gleznotāji Kandavas gleznainākajās vietās Gleznotāji Kandavas gleznainākajās vietās
Galerija 4
back to top