pavasara-foto-majas-lapai10mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

1.aprīlī deju kolektīvi iedejo pavasari Zantē

01.04.2017

20170401_202645.jpg1.aprīlī Zantes kultūras namā valdīja īsta pavasara rosība, jo bija sabraukuši gandrīz simts dejotāju no tuvākām un tālākām Latvijas malām.

Lai arī 1.aprīlis ir Joku diena un jāsaka April! April!, tomēr aprīļa joku dejotāji skatītājiem neiedeva un patiesi koncertā izdejoja gan nopietnas, gan ne tik nopietnas dejas. 

XXVI Vispārējie Dziesmu un XVI Deju svētki nav aiz kalniem un šobrīd visi kolektīvi aktīvi gatavojas deju kolektīvu skatei, kas notiks 17.aprīlī Slampē, tāpēc  koncertā „Iedejojam pavasari Zantē” lielākoties tika izdejots obligātais skates repertuārs. Kā atzina paši dejotāji, ir bijis patīkami dejot skatītāju pilnajai zālei un tik atsaucīgajai publikai.

Koncertā piedalījās: Zemītes tautas nama VPDK „Zemīte”,  Viesatu kultūras nama VPDK "Viesatas", Pūres kultūras nama JDK "Pūrenieks", Jūrmalas Valsts ģimnāzijas JDK "Jūrmaliņa", Zantes kultūras nama jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvi.

Lai visiem raits deju solis skatē!

Koncerta ievadā pavasari iedejoja visi četri Zantes deju kolektīvi Dejas pieteica paši dejotāji JDK "Pūrenieks" Zantes KN jauniešu deju kolektīvs VPDK "Viesatas" JDK "Jūrmaliņa" VPDK "Zemīte" Zantes KN vidējās paaudzes deju kolektīvs
back to top