pavasara-foto-majas-lapai9mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas jaunieti - pilnveido savas kompetences superīgās aktivitātēs!

12.05.2017 18:00 - 02.06.2017 - 18:00

12..jpgKandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs Nagla savas durvis vēra 10. maijā pirms pieciem gadiem. Jaunatnes centrs ir bijis atvērts visiem, kuri vēlas līdzdarboties! Tas ir bijis atspēriena punkts daudziem jauniešiem, lai spētu realizēties dzīvē, un varētu ne tikai veiksmīgi piedalīties sabiedriskajā dzīvē, bet arī to veidotu. Tieši ar šādu ideju kādreiz aktīvie jaunieši vēlas būt Kandavā, un dalīties ar savu laiku un enerģiju, lai atbalstītu jauniešus Kandavā!

Šī gada maijā Jauniešu centrā Nagla tiks realizēti kompetenču celšanas pasākumi, kuros jaunieši dažādās aktivitātēs atklās sevī potenciālu augt.

Piektdien, 12. maijā plkst. 18.00 Jauniešiem būs iespēja diskutēt, par to, kas, viņuprāt, ir līderis, un kā tieši attīstīt sevī attiecīgās īpašības un prasmes.

Ceturtdien, 18. maijā plkst.18.00 tiks apskatīta komunikācijas prasmju nozīmība, un kā tās atraisīt.

Ceturtdien, 25. maijā plkst. 18.00 uzzināsim, kas ir projekts, un kā ar tā palīdzību realizēt savas idejas un plānus. 2. jūnijā plkst.

Piektdien, 18.00 jauniešu uzmanība tiks vērsta un informācijas kritisku izvērtēšanu, lai mēs kā sabiedrības locekļi būtu ne tikai zinoši un aktīvi, bet arī kritiski pret apkārt notiekošo.

Pēc šiem kompetenču celšanas semināriem, vasarā jaunieši tiks aicināti būt kopā, lai veidotu projektus. Vai tie būs saistīt ar brīvprātīgo darbu, lai sakoptu kādu Kandavas ietu. Vai tie būs saistīti ar uzņēmējdarbību vai brīvdabas kino? Vai jaunieši dzers kafiju ar politiķiem? Redzēsim, ko jaunieši izdomās!

Projektu caurstrāvo neformālās izglītības instrumenti, kas ir spēcīgs elements, lai sniegtu jauniešiem papildus iespējas. Tā ir pieeja, kurā jauniešiem ir iespēja papildināt formālajā izglītībā iegūto pieredzi ar iemaņām un papildu kompetencēm. Tā ir mācīšanās darot, ar uzsvaru uz individuālo interešu attīstīšanu, un ar mērķi - veicināt jauniešu personības attīstīšanu. Dalībnieki aktīvi iesaistās mācību procesā un piedalās pēc brīvprātības principa.  Ar dažādām aktivitātēm, tiek veidota jauniešu vērtību sistēma, tiek apgūtas prasmes un iemaņas, kuras attīstīta jauniešus kā pilnvērtīgus sabiedrības locekļus.

Mums ir nepieciešami precīzi matemātiķi, fiziķi, mūziķi un citi profesionāļi, bet viņus darba vidē, karjerā un dzīvē papildus pavadīs kompetences, ka paaugstinās to konkurētspēju darba tirgū. Jauniešu centrā ielūkosimies, kas ir prasme būt līderim, kā virtuozi pārvaldīt komunikācijas tehnikas, izsvērti pieiet informācijai, kas pieejama, kā arī realizēt projektus. Projektus sabiedrībai, dzīvei, darbam!

Tiekamies Jaunietis – sev un savai pilsētai! Tiekamies Zīļu ielā 2, Jauniešu centrā Nagla. Jautājumu gadījumā rakstiet uz epastu zelma.sergejeva@gmail.com. Semināri tiek īstenoti Jauniešu attīstības programmas Go Beyond ietvaros.

back to top