pavasara-foto-majas-lapai6mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvijas Juristu Apvienība tiekas ar Kandavas novada nevalstiskajām organizācijām

30.06.2015 11:00

img_7265.jpg30. jūnijā plkst. 11:00 Kandavas novada domes sēžu zālē notika Latvijas Juristu Apvienības (LJA) tikšanās ar Kandavas novada nevalstiskajām organizācijām (NVO).

Uz tikšanos ieradās kupls skaits Kandavas novada NVO pārstāvji, tai skaitā Politiski represēto apvienība, Kandavas novada Pensionāru biedrība, Abavas ielejas attīstības centrs, biedrība "Kandavas Partnerība", Jauniešu centrs "Nagla", Zantes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība un citi. Latvijas Juristu apvienību pārstāvēja priekšsēdētājs Rihards Bunka, Valdes priekšsēdētāja vietniece Astrīda Babāne un Pārstāvju nodaļas locekļi Barba Girgensone, Raivis Bušs un Kristīne Rupeika.

Tikšanās laikā LJA priekšsēdētājs Rihards Bunka iepazīstināja ar LJA pārstāvjiem, sniedza aprakstu par organizācijas darbību, kā arī pastāstīja klātesošajiem par LJA līdzdalību Zolitūdes parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdēs un MK/NVO sadarbības memorandu un tā iespējām.Tika skatītas arī tādas tēmas kā “1991.gada barikāžu dalībnieku likums”, uzņēmumu, NVO un privātpersonu sagrābšana ar reiderisma metodēm Latvijā un citi aktuāli jautājumi.

back to top