pavasara-foto-majas-lapai6mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Zemītes pagasta sporta svētki un pagasta svētki "Zemītei 580"

26.08.2017 11:00 - 27.08.2017 - 03:00

dsc_4900.jpg26.augustā Zemītes pils parkā ar lustīgiem sporta un pagasta svētkiem tika atzīmēta Zemītes 580. gadadiena.

Rīta pusē, kā ierasts, aktīvi rosījās lieli un mazi sportot gribētāji. Tika spēlēts volejbols, futbols, šautriņu mešana, šaušana ar pneimatisko šauteni, cirks, šķīvīšu mešana, labirints un lazdu šķēpu mešana. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam bija iespēja pārbaudīt savas prasmes orientēšanās sportā, savukārt, pie Zemītes pamatskolas interesenti varēja apgūt pareizas nūjošanas prasmes speciālista vadībā.

Mazākie svētku dalībnieki tika aicināti baudīt ūdensbumbu atrakciju Dzirnavezerā, seju apgleznošanu vai aktivitātes piepūšamajā atrakcijā. Lielus gan mazus skatītājus priecēja iluzionisti Edžus un Ieva, Zemītes motokrosistu krosa motociklu un aprīkojumu aplūkošana “Kad Zemītē motori rūc” un dokumentālās  filmas “Motors rūc cauri gadiem” skatīšanās, kā arī vizināšanās ar zirgu.

 Tā kā laiks lutināja, tad visi aktīvie pagasta ļaudis un viesi  varēja nodoties sportiskām aktivitātēm - futbols, volejbols, šaušana, šautriņu mešana, balirints, orientēšanās un citas aktivitātes. Rezultātus skatīt šeit:

Pēc Zemītes pagasta aktīvo senioru sarūpētas kopīgas Pankūku ballītes un svētku zupas baudīšanas, uzstājās Cēres amatierteātris ar lustīgu uzvedumu “Sabiedrības labā”. Kultūras baudīšana turpinājās Zemītes Tautas namā ar svētku koncertu “Sirdij un dvēselei”, kurā uzstājās ne tikai Rikardions jeb Rihards Millers, bet arī Kristīne Šomase.


Galerija 1

Galerija 2
back to top