pavasara-foto-majas-lapai10mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Zantē aizvadīts Latvijas 99.gadadienai veltīts koncerts "Mana Latvija"

17.11.2017 19:00

1.jpg17.novembrī Zantes kultūras namā notika Latvijas 99.gadadienai veltīts koncerts "Mana Latvija". Zanteniekus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis.  

Zantes pagasta pārvaldes Pateicības rakstus "Zantes lepnums 2017" saņēma: 

  • OLIŅU ĢIMENE – par darba tikumu, dzimtas stiprumu un ģimenes vērtību nodošanu no paaudzes paaudzē.
  • ELITA ŠMELDEpar godprātīgu attieksmi, veicot darba pienākumus Zantes ģimenes krīzes centrā.
  • LJUGARNAS LAUVU KLUBS (GOTLANDE)- par ilggadēju atbalstu un sadarbību, organizējot labdarības pasākumus Zantes pagastā.

Koncertā dziesmas Latvijai dziedāja Zantes jauktais koris (diriģente Zane Ņukša), vīru vokālais ansamblis (vadītāja Kristīne Elksnīte), Signe Petrova un Kristīne Kalviņa. Latviju izdejoja skolas bērnu, jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvi (vadītāja Marita Jekuma). 

Pēc koncerta tumšajās novembra debesīs iemirdzējās krāšņas Latvijas dzimšanas dienai veltītas ugunspuķes, bet svētki noslēdzās ar balli, kurā par dejotprieku gādāja muzikanti Ojārs un Gints.

Mazajā zālē varēja apskatīt bērnu radošo darbu izstādi "Mana Latvija", par ko liels paldies Zantes pamatskolas skolēniem, skolotājām un Zantes ģimenes krīzes centra bērniem un skolotājām. Izstāde būs apskatāma līdz 30.decembrim.


Maza, mazītiņa ir mūsu tēvu zemīte - kā maizes rieciens no lielās pasaules klaipa mums, latviešu tautai, Dieva rokas iedalīts. Debesu pagaldē nokritis rieciens, kas gaida paceļams. Ticībā, cerībā un mīlestībā paceļams... ("Es savai tēvzemei" dzied Signe un Kristīne) Zanteniekus un viesus svētkos sveic Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis "Zantes lepnums 2017" - Oliņu ģimene "Zantes lepnums 2017" - Elita Šmelde Tikai manā Latvijā dziesmai vienmēr vārti vaļā,Tikai manā Latvijā rāms un dievīgs miers...Koncerta noslēgumā dziesma "Svētvakars"
back to top