pavasara-foto-majas-lapai6mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas novada audžu ģimenes svin Ziemassvētkus

19.12.2015 13:00

img_8500.jpgBērniem, kas dažādu apstākļu dēļ palikuši bez vecākiem vislabākā dāvana ne vien Ziemassvētkos, bet visā dzīvē ir ne jau saldumi vai rotaļlieta, bet mamma un tētis, proti- audžuģimene. Par to pārliecinājās visi klātesošie, kas 19.decembrī Valdeķu kultūras namā kopā ar Kandavas novada aizbildņu un audžu ģimenēm un bērniem svinēja Ziemassvetkus.

Šī audžuģimeņu godināšanas pasākuma iniciatore un vadītāja ir zemnieku saimniecības “Indāni” saimniece Signe Ezeriņa, kura ir ne vien erudīta uzņēmēja, bet arī mīļa mamma un audžumamma.

Pasākuma laikā īpaši liels paldies tika teikts Airitai Ezerkalnei, kura audžumammas statusu ieguvusi 2007. gadā un šobrīd kopā ar dzīvesdraugu Ilmāru un trim bērniem savā ģimenē ir devusi patvērumu pieciem Kandavas pašvaldības bērniem.

Daudzināt un atzīmēt šo ģimeņu devumu bērnu dzīves kvalitātes veicināšanā un teikt paldies par bērniem dāvāto mīlestību un ieguldīto darbu bērnu audzināšanā un aprūpē, bija ieradies Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, kurš ģimenēm vēlēja sirds siltumu un mīlestību. Ģimenes uzrunāja, paldies teica un Ziemassvētkos sveica arī Kandavas novada Bāriņtiesas priekšsēdētāja Ritma Supe un priekšsēdētājas vietniece Liena Reinberga.

Ar muzikāliem priekšnesumiem pasākumu kuplināja Babītes mūzikas skolas audzēkņi ar skolotājām Ilzi un Maiju, bet teātra uzvedumu un rotaļas vadīja Zemītes tautas nama vadītāja Ērodeja Kirillova ar palīgiem. Bērni, aizbildņi un audžuvecāki saņēma labdaru sarūpētās dāvanas.

Patlaban Kandavas novadā ir 69 audžuģimenes, kurās mājvietu raduši 123 bērni. Audžuvecāki ir dažāda vecuma un statusa cilvēki, kurus vieno plaša sirds un vēlme palīdzēt. Tas arī ir iemesls, kāpēc Kandavas novads vēl joprojām var lepoties, ka neviens no bioloģiskās ģimenes izņemts bērns nav nodots bērnu namos.

Pasākuma organizatore Signe Ezeriņa izsaka lielu pateicību Latvijas Bērnu fondam, Kandavas novada domei, lielveikalam "Rimi", uzņēmumam IK "KandAuto" personīgi A.Lietiņa kungam, biedrībai "Atbalsts Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolai", Zemītes amatierteātra kolektīvam, Babītes Mūzikas skolas perkusionistu grupai "Mazie bundzinieki" un Valdeķu kultūras namam, kā arī citiem labiem cilvēkiem par atbalstu.

back to top