pavasara-foto-majas-lapai9mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas novadu apmeklē delegācija no Lietuvas

07.06.2018 11:00

dsc_0578.jpg7. jūnijā Kandavas novadā darba vizītē viesojās Šilales (Lietuva) pašvaldības mērs Jonas Gudauskas un domes administrācijas direktors Raimundas Vaitiekus, lai klātienē iepazītu Kandavas novadu un spriestu par turpmākās sadarbības iespējām.

Darba vizīte iesākās ar prezentāciju par Kandavas novadu kopumā, kuras laikā domes priekšsēdētāja Inga Priede, deputāti Inna Freiberga un Guntars Indriksons, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, Sociālā dienesta direktors Ints Leitarts un pārstāvji no SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” stāstīja par pašvaldības darbu, novada infrastruktūru, sociālo jomu, izglītību, kultūru, sportu, tūrismu, uzņēmējdarbību un citām jomām, kā arī atbildēja uz viesu jautājumiem.

Dienas turpinājumā Šilales pašvaldības vadība apmeklēja Kandavas novada muzeju, Kandavas kartodromu, vairākas izglītības iestādes un vietējos uzņēmējus.

Vizītes laikā radās daudz ideju par turpmākās sadarbības iespējām sporta, kultūras un uzņēmējdarbības jomās. Lai stiprinātu jaunizveidotās sadraudzības saites starp pašvaldībām Šilales vadība ielūdza Kandavas novada pašvaldības pārstāvjus atbildes vizītē apmeklēt Šilales pilsētu.

Kandavas un Šilales draudzība aizsākās pateicoties basketbola komandai "Kandava/COMPOR", kura šī gada martā devās uz Lietuvu un guva uzvaru draudzības spēlē ar Šilales komandu. 

back to top