Lapas karte
AA+A++
A AAA

Atskats par aizvadītajām BK Kandava spēlēm!

img_6988.jpg9. martā BK Kandava dāmām bija gara, gara diena, kurā mērojām tālu ceļu, lai viesos tiktos ar Daugavpils Universitātes komandu. Spēli mūsu dāmas iesāka ļoti pārliecinoši - agresīva aizsardzība, pārķertas bumbas un ātrie pretuzbrukumi ļāva gūt pārliecību un pirmo ceturtdaļu noslēdzām ar +2. Rezultāts 16:14. Otrajā ceturtdaļā pieļāvām vairākas kļūdas, kuras pretinieces sekmīgi izmantoja, ātri gūstot punktus un izraujoties vadībā. Puslaikā devāmies iedzinējos ar rezultātu 28:36. Spēles otro puslaiku mājinieces iesāka ar ļoti agresīvu spēli gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Presings pa visu laukumu, ātri pretuzbrukumi un sekmīgi metieni viņām ļāva saglabāt pārsvaru arī trešajā ceturtdaļā. DU sieviešu komandas rezervistu soliņš bija krietni garāks par mūsējo, kas atspoguļojas ceturtajā ceturtdaļā, kad mūsu meitenes ar pēdējiem spēkiem cīnījās par katru laukuma centimetru, taču ar to nepietika, lai viesos gūtu uzvaru. Spēles izskaņā zaudējums ar rezultātu 58:83. Spēle bija ar ļoti daudz nepatīkamiem asumiem un pretinieču agresivitāte bija ļoti liela. Mūsu meitenēm pietrūka auguma centimetru pārsvars un garāks rezervistu soliņš, kā arī daudz pieļautās kļūdas neļāva sasniegt kāroto uzvaru! Rezultatīvākās mūsu komandā M.Ķilpe un L.Keistere katrai pa 10 punkti, K.Andersonei 9, komandas kapteine A. Zvirgzdiņa pievieno 9 punktus un 16 izcīnītas bumbas, 7 punkti un 4 rezultatīvas piespēles M. Bertānes kontā, Baiba Čevere atzīmējās ar 5 punktiem un 7 pārtvertām bumbām, L. Pavarei 4 punkti un arī 7 pārtvertas bumbas. Pa 2 punktiem T.Zeberiņai un Pauliņai! Galvu augšā meitenes un jau svētdien tiekamies savā laukumā, uzņemot BK Kolibri dāmas. Jūs zināt - mēs varam! Jau vienreiz to sev pierādījām!

13. marta vakarā BK Kandava meitenes ieradās Kandavā, aizvadot kārtīgu treniņu. Svētdienas rītā dāmas atkal iesoļoja sporta zālē, lai iekustētos vakara gaidāmajai spēlei un plkst. 17.00 Kandavas sporta hallē uzņēma BK Kolibri komandu. Pirms pandēmija pārtrauca basketbola sezonu, mūsu dāmas jau bija paspējušas aizvadīt divas spēles un viena no tām bija tieši pret BK Kolibri, kurā izdevās gūt grūtu uzvaru ar +4. Tas ļāva mūsu meitenēm arī vakar doties laukumā ar lielāku pārliecību - mēs varam! Vakardienas mačs mūsu komandai bija īpašs ar to, ka komandas sastāvā debitēja bijusī Latvijas izlases spēlētāja, Olimpisko spēļu dalībniece Liene Jansone, kas debijas spēlē atzīmējās ar double-double, izcīnot 15 bumbas un gūstot 20 punktus! Sveicam Lieni ar pievienošanos komandai! Lai izdodas izbaudīt spēli un mirkļus kopā ar mums! Principā visas 40 spēles minūtes mūsu meitenes atradās vadībā, tikai vienu reizi ļaujot viešņām pārņemt vadību ar + 1. Agresīva aizsardzība, cīņa par atlekušajām bumbām un lielisks komandas sniegums, cīņā par katru laukuma centimetru un 3 tālmetieni spēles izskaņā, vainagojās ar pārliecinošu uzvaru! Beigās +18 mūsu meitenēm! Spēles rezultāts 65:47.

Nākamā spēle jau trešdien, 17. martā, plkst. 19:00, Kandavas sporta hallē, kad savā laukumā uzņemsim nākamās pretinieces no Ikšķiles SS/Dimantu akadēmijas! Spēle norisināsies bez skatītājiem. Spēļu tiešraides vērojamas Latvijas Basketbola savienības Youtube kanālā: youtube.com/user/wwwbasketlv