AA+A++
A AAA

LVS/Maxima Jaunatnes kauss vieglatlētikā05.07.2021

LVS MAXIMA Jaunatnes kauss.

Ogrē 30. jūnija sacensībās piedalījās 460 dalībnieki, starp kuriem bija arī 5 mūsu jaunie sporti. Visiem izdevās sasniegt ļoti labus rezultātus un labot personīgos rekordus.

Marta Rūta Šteinberga diska mešanās izcīnīja 3.vietu un ieguva kausu, sasniedzot rezultātu 34.15m. Lodes grūšanā ar rezultātu 10.37m tika izcīnīta 6.vieta.

Arī Agneta Muskeite iekļuva finālā, lodi aizgrūžot 11.10m (4. vieta) un disku metot 28.58m (7. vieta).

Artūrs Jēcis skrēja 800m un ieguva 4. vietu ar rezultātu 2:13.43.

Rūdis Babris startēja sarežģītajā 1500m kavēkļu skējienā, veicot to 6:00.59. Rūdis izcīnīja 6. vietu.

Pirmo reizi lielās sacensībās piedalījās Janeks Šimkēvics un grūda lodi 10.21m tālu. Janeks iekļuva finālā un izcīnīja 7.vietu.

Patiess prieks par mūsu U-16 vieglatlētiem! Rezultāti ir apliecinājums, ka regulārs treniņu darbs nes prieku, labus rezultātus un augstas vietas arī lielās sacensībās!