Lapas karte
AA+A++
A AAA

Vieglatlētikas sacensības Rojā04.10.2021

Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti 30.09.21.  piedalījās Rojas sporta skolas atklātajās sacensībās vieglatlētikā U14 un U16 grupā. Mūsu sportisti startēja ļoti labi un izcīnīja 14 dažāda kaluma medaļas.

• 1.vietas un zelta medaļas izcīnīja Artūrs Jēcis 800m skrējienā 2:22.0, Arnis Mileika lodes grūšanā 14.07 m, Agneta Muskeite lodes grūšanā 11.58 m, Roberts Ķevics lodes grūšanā 9.18 m , Egnārs Zaļais 800m skrējienā 2:41.0, Kate Ābele 800m skrējienā 2:46.0.
  • 2.vietas un sudraba medaļas izcīnīja Kārlis Didzis Asars šķēpa mešanā 39.44 m un lodes grūšanā 11.13 m, Kristers Rozenbergs 200m skrējienā 26.71,  Roberts Ķevics šķēpa mešanā 27.38 m., Adrians Balodis 800m
  • 3.vietas un bronzas medaļu izcīnīja Rūdis Babris 800m skrējienā 2:39.0., Adrians Balodis  lodes grūšanā, Alisa Strautiņa  200m skrējiens, Inese Grīnberga 800m skriešanā.

Atzīstami cīnījās arī Janeks Šimkevics, Aleksa Saka, Marta Rūta Šteinberga, Madara Timoško, Evelīna Elizabete Vismane, Kristiāna Rībena un Roberts Barkāns. Audzēkņu treneri Andrejs Gross Aiva Ķēniņ, Aivars Rožinskis.