faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada domes APBALVOJUMI 1999. - 2011. g.

                                                             2011. GADS

Nr.
p.k.
Vārds, UzvārdsAmatsApbalvojums
1.Pēteris BriedisKandavas novada Represēto apvienības vadītājsGODA PILSONIS
Sudraba nozīmīte
2.Laila HenzeleKandavas novada Bāriņtiesas priekšsēdētājaKandavas novada Pateicība
3.Dzidra JansoneMatkules pagasta pārvaldes vadītājaKandavas novada Sabiedriskais darbinieks
4.Artis VītiņšSIA “Zaļais serviss” valdes priekšsēdētājsKandavas novada Gada labdaris
5.Ilze OliņaMatkules sākumskolas direktoreKandavas novada Gada lepnums
6.
Jānis TabūnsKandavas mūzikas skolas pedagogsKandavas novada Gada lepnums
7.
Signe EzeriņaTūrisma uzņēmēja, lauku sētas “Indāni” īpašnieceKandavas novada Gada uzņēmējs

                                                            2010. GADS

1.
Zigmunds PiņķisMākslinieksGODA PILSONIS
Sudraba nozīmīte
2.Ilzīte GrinbergaKandavas kultūras nama galerijas “Vējspārns” vadītājaGoda raksts
3.Mārtiņš AleksandrovičsMotosportistsGoda raksts
4.Arnis KaktiņšSIA “Kandavas namsaimnieks” strādnieksGoda raksts
5.Inta ApšvalkaSIA “Kandavas vecā aptieka” vadītājaGoda raksts
6.
Zigrīda PelītePensionāre, sabiedriskā darbinieceGoda raksts

                                                         2009. GADS

1.Ivars LasisValsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma direktorsGODA PILSONIS
Sudraba nozīmīte
2.Jānis LabrencisZ/s “Griezes” īpašnieksGoda raksts
3.Aivars FībigsZantes pagasta brīvprātīgo ugunsdzēsāju biedrības vadītājsGoda raksts
4.Ināra SaksKandavas internātvidusskolas bioloģijas un floristikas skolotājaGoda raksts
5.Jānis RudēvicsZ/s “Jaunmeti” īpašnieksGoda raksts
6.Gita KrūmiņaZ/s “Čunčas” īpašnieceGoda raksts
7.Maija EglePII “Zīļuks” audzinātājaGoda raksts
8.Ilga ŠovkovijaZemītes pamatskolas skolotājaGoda raksts
9.Ilmārs PetkēvičsSIA “Kandavas namsaimnieks” darbu vadītājs Vānes pagastāGoda raksts
10.Ilgvars DišlersValsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma arodbiedrības komitejas priekšsēdētājsGoda raksts
11.Alfreds Ķieģelisbij. Kandavas novada domes priekšsēdētājsGoda raksts

                                                        2008. GADS

1.Jānis JakobovicsBij. Kandavas Radio rūpnīcas direktorsGODA PILSONIS
Sudraba nozīmīte
2.Hugo JurševskisKandavas kartinga trases “Hansa Līzings” tehniskais direktorsGODA PILSONIS
Sudraba nozīmīte
3.Irēna VēciņaKandavas slimnīcas vecākā māsaI pakāpes Goda raksts
4.Augusts Ozoliņšbij. Kandavas pilsētas milicijas iecirkņa pilnvarotaisI pakāpes Goda raksts
5.Olita NordenaKandavas internātvidusskolas direktores vietnieceI pakāpes Goda raksts
6.Inese CīruleKandavas deju skolas vadītājaI pakāpes Goda raksts
7.Ausma DūdiņaTēvzemes Daugavas vanagu Kandavas kopas vadītājaI pakāpes Goda raksts
8.Stefānija NeibergaSIA “Saltums Kandavā” valdes priekšsēdētājaI pakāpes Goda raksts
9.Iveta GrunteKandavas kultūras centra vadītājaII pakāpes Goda raksts
10.Alīna RozeKandavas slimnīcas medmāsaII pakāpes Goda raksts
11.Inese AdsonePII “Zīļuks” audzinātājaII pakāpes Goda raksts
12.Toms ŠliserisKandavas mākslas skolas skolotājsII pakāpes Goda raksts
13.Juta ReinsoneCēres pamatskolas direktoreII pakāpes Goda raksts
14.Ģirts GailītisJauktā kora “Amula” kormeistarsII pakāpes Goda raksts
15.Jurijs GedolaZ/s “Ozoli” īpašnieksII pakāpes Goda raksts
16.Baiba DaņiļēvičaKandavas novada skolu, SK Kandava, KNKK un lauksaimnieku apvienības grāmatvedeII pakāpes Goda raksts
17.Anita DundureKandavas novada domes kancelejas vadītājaII pakāpes Goda raksts
18.Kārlis MamajsAtbildīgais par saimnieciskajiem jautājumiem Kandavas sporta hallēII pakāpes Goda raksts
19.Inita PumpurePA “Kandavas sociālais palīdzības centrs”  medicīnas darbinieceIII pakāpes Goda raksts
20.Anita ŠteinbergaZ/s “Sarmas” īpašnieceIII pakāpes Goda raksts
21.Gaida DūniņaPensionāreIII pakāpes Goda raksts
22.Valija SkarneleKandavas kultūras centra pulciņu vadītājaIII pakāpes Goda raksts
23.Jānis ZīvertsValsts Kandavas lauksaimniecības tehnikums pedagogsIII pakāpes Goda raksts
24.Inese BaroneMatkules pagasta ģimenes ārsta palīgsIII pakāpes Goda raksts
25.Ēriks CelmsSIA “Namdaris” vadītājsIII pakāpes Goda raksts
26.Kārlis BusenbergsRepresēto apvienības valdes loceklisPateicības raksts
27.Rita SūnaKandavas novada pensionāru biedrības valdes loceklePateicības raksts
28.Vera LauvaKandavas novada pensionāru biedrības valdes loceklePateicības raksts
29.Mārīte OpulinskaAizbildnePateicības raksts
30.Ilona un Juris RaginskiAudžuģimenePateicības raksts
31.Gunta un Ainārs BrūveriAudžuģimenePateicības raksts
32.Elza VilkaKandavas internātvidusskolas direktores vietniecePateicības raksts
33.Rita TarnapovičaSIA “Zemītes komunālie pakalpojumi” grāmatvedePateicības raksts
34.Daiga KārkliņaKandavas pilsētas bibliotēkas vadītājaPateicības raksts
35.Gita ĶevicaK.Mīlenbaha vidusskolas lietvedePateicības raksts
36.Imants ĀboltiņšKandavas mežniecības Aizdzires apgaitas mežsargsPateicības raksts

                                                            2007. GADS

1.Dzintra Linde
Kandavas mūzikas skolas skolotāja
GODA PILSONIS
Zelta nozīmīte
2.Ilze OliņaI pakāpes Goda raksts
3.Guntis ZekundeI pakāpes Goda raksts
4.Normunds ŠtofertsI pakāpes Goda raksts
5.Santra CelmiņaI pakāpes Goda raksts
6.Modris CircenisI pakāpes Goda raksts
7.Solvita ZvirgzdiņaI pakāpes Goda raksts
8.Sandra ŠteinbergaI pakāpes Goda raksts
9.Mārīte RozīteII pakāpes Goda raksts
10.Silvija PurmaleII pakāpes Goda raksts
11.Jānis OrsteII pakāpes Goda raksts
12.Jānis MačanskisII pakāpes Goda raksts
13.Viesturs Valdis DreimanisII pakāpes Goda raksts
14.Nita BergmaneII pakāpes Goda raksts
15.Marits JansonsII pakāpes Goda raksts
16.Rasa AkermaneIII pakāpes Goda raksts
17.Agnese Užāne PriednieceIII pakāpes Goda raksts
18.Andris JansonsIII pakāpes Goda raksts
19.Vēsma SkrazlovskaIII pakāpes Goda raksts
20.Igors ZaļevskisIII pakāpes Goda raksts
21.Aldis ĀboltiņšIII pakāpes Goda raksts
22.Aina DankereIII pakāpes Goda raksts
23.Andra KlevinskaPateicības raksts
24.Vilnis ZutisPateicības raksts
25.Vija OzolniecePateicības raksts
26.Leons KāpostsPateicības raksts
27.Genrihs StančiksPateicības raksts
28.Lilita StraupmanePateicības raksts
29.Māra StrancePateicības raksts
30.Inese ŠenbergaPateicības raksts
31.Zanda SmilgaPateicības raksts
32.Sanita ZībiņaPateicības raksts
33.Ārija CircenePateicības raksts
34.Dzintra SprostaPateicības raksts
35.Harijs GnutonsPateicības raksts
36.Vilnis MihailovsPateicības raksts
37.Vilnis EižvertiņšPateicības raksts

                                                            2006. GADS

1.Alfrēds Petrovičs
Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma pedagogs
GODA PILSONIS
Sudraba nozīmīte
2.Andris IrbeI pakāpes Goda raksts
3.Rita DiduhaI pakāpes Goda raksts
4.Māra NeibergaI pakāpes Goda raksts
5.Aigars Taube- TaubersII pakāpes Goda raksts
6.Valda UpenieceII pakāpes Goda raksts
7.Daiga PugaII pakāpes Goda raksts
8.Aija BesikirskaII pakāpes Goda raksts
9.Gunta KrecereII pakāpes Goda raksts
10.Vilma GržibovskaII pakāpes Goda raksts
11.Agrita RožkalneIII pakāpes Goda raksts
12.Guntis MeiersIII pakāpes Goda raksts
13.Jānis LeimanisIII pakāpes Goda raksts
14.Māris KoškinsIII pakāpes Goda raksts
15.Mairis ZvirbulisIII pakāpes Goda raksts
16.Ilona RaginskaIII pakāpes Goda raksts
17.Inese GūtšmiteIII pakāpes Goda raksts
18.Ināra ĀboltiņaIII pakāpes Goda raksts
19.Taisa LeijereIII pakāpes Goda raksts
20.Iveta PāžaIII pakāpes Goda raksts
21.Guntis AndriksonsIII pakāpes Goda raksts
22.Ilze KolosovskaIII pakāpes Goda raksts
23.Gunta TalsmaneIII pakāpes Goda raksts
24.Andris AkermanisIII pakāpes Goda raksts
25.Aina KlajumaIII pakāpes Goda raksts
26.Indulis TropiņšPateicības raksts
27.Almants ImmermanisPateicības raksts
28.Lilija KaralePateicības raksts
29.Ausma JankalānePateicības raksts
30.Zina DeičaPateicības raksts
31.Dagmāra PiesePateicības raksts
32.Astrīda LapaPateicības raksts
33.Mārīte ZandbergaPateicības raksts
34.Gunta ErnestsonePateicības raksts
35.Aija CīrulePateicības raksts
36.Gastons ŠtraussPateicības raksts
37.Anita FricsonePateicības raksts

                                                            2005. GADS

1.Aija Blitte
Kandavas internātvidusskolas direktore
GODA PILSONIS
Sudraba nozīmīte
2.Gints BirkenšteinsI pakāpes Goda raksts
3.Ērodeja KirillovaI pakāpes Goda raksts
4.Līga RozeI pakāpes Goda raksts
5.Dzintars PriedeI pakāpes Goda raksts
6.Lilija RupeikaII pakāpes Goda raksts
7.Ainārs OliņšII pakāpes Goda raksts
8.Egils SudmalisII pakāpes Goda raksts
9.Gunārs KalniņšII pakāpes Goda raksts
10.Inta OrsteII pakāpes Goda raksts
11.Sarma AnģēnaII pakāpes Goda raksts
12.Ingrīda SalakaIII pakāpes Goda raksts
13.Jānis KonošonoksIII pakāpes Goda raksts
14.Biruta SalmaIII pakāpes Goda raksts
15.Maija JēceIII pakāpes Goda raksts
16.Aldis BerļizovsIII pakāpes Goda raksts
17.Irēna MitrevicaIII pakāpes Goda raksts
18.Līga LeidumaIII pakāpes Goda raksts
19.Dainis GūtmanisIII pakāpes Goda raksts
20.Dzintra PahmurkinaIII pakāpes Goda raksts
21.Rita EižvertiņaIII pakāpes Goda raksts
22.Dzintars MantajsPateicības raksts
23.Ilmārs BikšePateicības raksts
24.Ingrīda VrēdePateicības raksts
25.Ģirts CelitānsPateicības raksts
26.Alvis KunkulbergsPateicības raksts
27.Jēkabs JakobsonsPateicības raksts
28.Vera LauvaPateicības raksts
29.Gunārs StūrePateicības raksts
30.Jānis ŠteinbergsPateicības raksts
31.Agris CiņķisPateicības raksts
32.Pēteris BriedisPateicības raksts
33.Valija RudzītePateicības raksts

                                                            2004. GADS

1.Milda Grīsone
Bij. Kandavas pilsētas izpildkomitejas priekšsēdētāja
GODA PILSONIS
Sudraba nozīmīte
2.Sandra BērziņaI pakāpes Goda raksts
3.Rasma GardovičaI pakāpes Goda raksts
4.Agris PeremežsI pakāpes Goda raksts
5.Ruta OzolaI pakāpes Goda raksts
6.Laimonis ĀboltiņšI pakāpes Goda raksts
7.Mamerts VaivadsI pakāpes Goda raksts
8.Dailis PlezersII pakāpes Goda raksts
9.Valdis LeimanisII pakāpes Goda raksts
10.Guntis KrūmiņšII pakāpes Goda raksts
11.Īrija GajevskaIII pakāpes Goda raksts
12.Aija ZeiboteIII pakāpes Goda raksts
13.Gunta GūtmaneIII pakāpes Goda raksts
14.Ausma LeimaneIII pakāpes Goda raksts
15.Anta BirkenšteinaIII pakāpes Goda raksts
16.Andis BērziņšIII pakāpes Goda raksts
17.Ansis MitrēvicsIII pakāpes Goda raksts
18.Laimonis TropiņšIII pakāpes Goda raksts
19.Arnolds BalodisIII pakāpes Goda raksts
20.Aleksandrs VoronovsIII pakāpes Goda raksts
21.Imants SkrickisPateicības raksts
22.Ilze OliņaPateicības raksts
23.Skaidrīte GrīnbergaPateicības raksts
24.Edgars MakovskisPateicības raksts
25.Rita SūnaPateicības raksts
26.Valdis FuksisPateicības raksts
27.Gints KuzņicsPateicības raksts

                                                            2003. GADS

1.Vikentijs Žizņevskis
SIA “Amatnieks” valdes priekšsēdētājs
GODA PILSONIS
Zelta nozīmīte
2.Ivars NarvilsI pakāpes Goda raksts
3.Leonārija GudakovskaI pakāpes Goda raksts
4.Stefānija NeibergaI pakāpes Goda raksts
5.Inta ApšvalkaII pakāpes Goda raksts
6.Brigita PētersoneII pakāpes Goda raksts
7.Ivo ImmermanisII pakāpes Goda raksts
8.Aija EmsiņaII pakāpes Goda raksts
9.Ivars JirgensonsII pakāpes Goda raksts
10.Raimonds LazdānsII pakāpes Goda raksts
11.Pārsla ŠmiteII pakāpes Goda raksts
12.Aira ČabajaII pakāpes Goda raksts
13.Elza VilkaIII pakāpes Goda raksts
14.Inga BrīniņaIII pakāpes Goda raksts
15.Vitolds ŽoidsIII pakāpes Goda raksts
16.Kazis BiezbārdisIII pakāpes Goda raksts

                                                            2002. GADS

1.Dace UpmaneI pakāpes Goda raksts
2.Ivars BambisI pakāpes Goda raksts
3.Velta DronkaII pakāpes Goda raksts
4.Ziedonis ViļumsonsII pakāpes Goda raksts
5.Ivars MarašinskisII pakāpes Goda raksts
6.Gundega VeicaIII pakāpes Goda raksts
7.Jānis ReinsonsPateicības raksts
8.Mārtiņš UžānsPateicības raksts
9.Osvalds LapiņšPateicības raksts

                                                            2001. GADS

1.Juris SaksI pakāpes Goda raksts
2.Liena ReinbergaII pakāpes Goda raksts
3.Māris PlezersII pakāpes Goda raksts
4.Dzintra ActiņaII pakāpes Goda raksts
5.Margarita FominaII pakāpes Goda raksts
6.Maruta BabinčukaIII pakāpes Goda raksts
7.Aivis VilumsonsIII pakāpes Goda raksts
8.Marija GrindulePateicības raksts
9.Mirdza RaitumaPateicības raksts

                                                            2000. GADS

1.Jānis JakobovicsI pakāpes Goda raksts
2.Uldis AukšmukstsI pakāpes Goda raksts
3.Albertīne BūmaneI pakāpes Goda raksts
4.Lidija RiekstiņaI pakāpes Goda raksts
5.Dzintra LindeI pakāpes Goda raksts
6.Vija ŠulceI pakāpes Goda raksts
7.Anna PiebalgaII pakāpes Goda raksts
8.Skaidrīte ZvejnieceII pakāpes Goda raksts
9.Viktors VītolsII pakāpes Goda raksts
10.Staņislavs KlindžānsII pakāpes Goda raksts
11.Maruta BalodeIII pakāpes Goda raksts
12.Andris MiljanovskisIII pakāpes Goda raksts
13.Ilga PlezereIII pakāpes Goda raksts
14.Ilzīte GrinbergaIII pakāpes Goda raksts
15.Andris BambisIII pakāpes Goda raksts

                                                            1999. GADS

1.Ēriks BambisI pakāpes Goda raksts
2.Osvalds JanemanisI pakāpes Goda raksts
3.Imants SkrickisII pakāpes Goda raksts
4.Aleksandrs VoronovsII pakāpes Goda raksts
5.Raitis BuiķisII pakāpes Goda raksts
6.Mārīte NicmaneiII pakāpes Goda raksts












Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top