faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Konkursa “Diženi Kandavas novadā 2018” laureāti apbalvoti

23.11.2018 20:00 kur : Valdeķu kultūras nams
Elita un Sergejs Ušakovi, z/s  basteji nominācijas darbīgākais uzņēmums laureāti
Elita un Sergejs Ušakovi, z/s "Basteji- nominācijas "Darbīgākais uzņēmums" laureāti

23.novembrī Valdeķu kultūras namā uz gada noslēguma balli pulcējās vairāk nekā 300 Kandavas novada zemnieku un uzņēmēju, lai godinātu konkursa “Diženi Kandavas novadā” laureātus.

Šogad konkursam bija pieteikušies 24 pretendenti, kas startēja deviņās nominācijās. Galvenās balvas ieguva 13 laureāti:

Nominācija “Sakoptākā privātmāja” pilsētā: Gita un Raivis Bērziņi, Dzeņu ielā 5, Kandava;

Nominācija “Sakoptākā privātmāja pagastā: Mārīte un Gundars Birziņi, “Auseklīši”, Saules iela 3, Cēres pagasts;

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

Zemnieku-uzņēmēju balle "Diženi Kandavas novadā" 2018

23.11.2018 20:00 kur : Valdeķu kultūras nams

23.novembrī plkst. 20:00 Valdeķu kultūras namā uz gada noslēguma balli pulcēsies Kandavas novada zemnieki un uzņēmēji. Kā ierasts, svinīgā gaisotnē tiks paziņoti un apbalvoti konkursa "Diženi Kandavas novadā" laureāti.

Konkursā kopumā piedalījās 24 dalībnieki sekojošās nominācijās:

Nominācija “Sakoptākā privātmāja”
1) “Auseklīši”, Saules iela 3, Cēres pagasts, Mārīte un Gundars Birziņi;
2) Dzeņu iela 5, Kandava, Gita un Raivis Bērziņi.

Nominācija “Sakoptākā zemnieku saimniecība”
1) Vānes pagasts Z/s “Birznieki”- Jānis Tiltiņš;
2) Zantes pagasts, “Pamparas”,  Šmeldu ģimene (Agris un Elita, Vija);
3) z/s “Plencneri”, Grenči, Zemītes pagasts, Ilze un Mairis Zvirbuļi.

 Nominācija “Krāšņākais balkons vai skatlogs”
1) Matkules pagasts “Meldri”, Vija Dimants.

Nominācija “Dižākā lauku sēta”
1) Kandavas pagasts, Valdeķu iela 10, Valdeķi;
2) Vānes pagasts, “Jaunozoli”- Gunārs un Raita Kopiņi;
3) Zantes pagasts, “Ābeles”, Dainis Krauze.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēgusies konkursa “Diženi Kandavas novadā” pretendentu vērtēšana24.08.2018

24.augustā ar Zemītes pagasta apmeklējumu noslēgusies konkursa “Diženi Kandavas novadā” pretendentu vērtēšana. Zemītē vērtēšanas komisija viesojās pie trim konkursa dalībniekiem.

Nominācijā “Darbīgākā organizācija/uzņēmums” tika apskatīta z/s “Plencneri”, kurā saimnieko Mairis un Ilze Zvirbuļi ar ģimeni. Saimniecībā tiek nodarbināti 6 darbinieki, tajā ir 130 govju liels ganāmpulks, no tām 70 ir slaucamas govis. Saimniecības darbības paplašināšanai un tehnikas iegādei tiek piesaistīts Eiropas Savienības fondu finansējums.

Žūrijas komisija tikās ar nominācijas “Radošākais novadnieks” kandidātu Gunti Gulbi. Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha Gunti dēvē par savu labo roku un Grenču ciema vecāko, jo Guntis ik dienu rūpējas par grenčinieku labklājību. Tieši viņš risina saimnieciskos jautājumus, organizē kultūras pasākumus un rūpējas par to, lai vietējiem bērniem un jauniešiem būtu droša vide, kur pavadīt brīvo laiku.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (71)

Konkursa pretendenti Kandavā izvērtēti22.08.2018

21.augustā konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšanas komisija turpināja iesākto pretendentu vērtēšanu Kandavā, apskatot nominācijai “Sakoptākā privātmāja” pieteikto īpašumu un viesojoties pie radošās novadnieces Dagnijas Gudriķes.

Nominācijai “Sakoptākā privātmāja” pieteikta māja Dzeņu ielā 5, kur saimnieko Gita un Raivis Bērziņi. Mājas saimniece Gita pastāstīja, ka abi šeit saimnieko jau četrus gadus un dārzu izveidojusi pati savam un ģimenes priekam.

Pievakarē žūrija viesojās pie kandavnieces Dagnijas Gudriķes, kura pieteikta nominācijā “Radošākais novadnieks”. D.Gudriķe ir izdevusi divus dzejas krājumus un vienu dzejas kopkrājumu, kurā apvienojušās piecas autores. Žūriju sagaidīja muzikāls sveiciens no Valdeķu kultūras nama ansambļa “DO-RE-MI”, kurā aktīvi līdzdarbojas arī pati Dagnija. Pieci Dagnijas dzejoļi ir kļuvuši par dziesmām, kurus mūzikā ietērpusi ansambļa vadītāja Dzintra Linde. Arī ikdienas darbs Dagnijai paiet radoši- fotografējot un rakstot par aktuālo Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšana Vānes pagastā22.08.2018

21.augustā konkursa “Diženi Kandavas novadā” komisija viesojās Vānes pagastā, lai vērtētu konkursam pieteiktos četrus pretendentus. 

Kā pirmo žūrijas komisija apskatīja nominācijā “Darbīgākā organizācija” pieteikto Vānes pagasta pārvaldi, kas kā atzina pagasta pārvaldniece Daina Priede, tāpat kā Rīga nekad nebūs gatava, jo pagasta teritorijas sakopšanā un labiekārtošanā darbs dzen darbu.

Ar interesantiem stāstiem un vēsturisku priekšmetu kolekciju komisijas locekļus pārsteidza "Zemdegu" saimnieks Normunds Ozols. Pie pirts apskatāma vesela senlietu ekspozīcija, kas sastāv no iepirktām, dāvinājumā saņemtām un ar metāla detektoru atrastām senlietām: vācu, krievu latviešu smagā un vieglā artilērija, slēpes, pastnieku kamanas… 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (52)

Sākta konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšana Kandavā10.08.2018

9. augustā konkursa komisija uzsāka vērtēšanu Kandavas pilsētas skaistākajos dārzos un privātmājās. Tika apskatīti trīs no pieciem konkursā pieteiktajiem pretendentiem. 

Žūrija apciemoja M.Poles kundzi un viņas krāšņo dārzu Abavas ielā 30, Kandavā.

Nominācijā "Radošākais novadnieks" žūrija viesojās pie Aivas Valdmanes, kura šobrīd iekārto veikalu, kurā tiks tirgoti Kandavas novada un tuvējās apkārtnes amatnieku darinājumi.

 Nominācijā "Vieta, kas jāredz" tika pieteikts nams "Jaunkrastmaļi", kur pilsētas centrā iespējams izbaudīt lauku vidi, pastaigājoties pa 4 hektārus lielu parku, makšķerējot zivju dīķī vai dodoties pastaigā pa 750m garu dabas taku Pūzura gravā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (51)

Apmeklētas Cēres pagasta dižākās lauku sētas un skaistākie dārzi09.08.2018

"Druviņas" Cēres pagastā

9.augustā konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšanas komisija viesojās Cēres pagastā, lai apskatītu šī gada konkursa pretendentu sētas, dārzus un tūrisma piedāvājumu.

Nominācijā “Sakoptākā privātmāja” izvirzīts Mārītes un Gundara Birziņu nams “Auseklīši”, kurš 2014.gadā saņēmis “Sakoptākās sētas” godalgu. Mājas saimniece Mārīte stāstīja, ka jau kopš bērnības ir pazīstama ar ziedu daudzveidību- viņas tēvs bijis liels dārznieks un puķu mīlis.

“Druviņās” saimnieko Maruta un Staņislavs Makrecki, viņu īpašums pieteikts nominācijā “Sakoptākais dārzs”. Dārzā ir apskatāma ne tikai liela ziedu un krūmu daudzveidība, bet arī tiek audzēti dažādi dārzeņi un ogas, tostarp melones un arbūzi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (78)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top