faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Lasītāju klubiņš tiekas jaunajās bibliotēkas telpās Andrejdienas pēcpusdienā

30.11.2016 14:00 - 16:00 kur : Kandavas pilsētas bibliotēka

30. novembra pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņš pulcējās, lai tiktos ar grāmatas „Brīnīšķīgais mežs II” autoru    V.V.Dreimani. Lasītāju klubiņam šis bija pirmais pasākums jaunajās bibliotēkas telpās. Bibliotēkas vadītāja katram klātesošajam iedāvināja atklātnīti ar bibliotēkas attēlu  ar ierakstu –„ Vienmēr gaidīti”.

 Grāmatas autors Viesturs jau savlaicīgi bija uzdāvinājis bibliotēkai  jauno  grāmatu, lai lasītājiem būtu iespēja izlasīt un tikšanās reizē kopīgi apspriest, uzdot jautājumus. Autoram laba vēlējumi tika nodoti arī neklātienē pa telefonu. Bibliotēkas lasītāja bija gandarīta, ka Kandavai Viesturs ir kā Dieva dāvana, kurš prot tik izjusti ar sirdi un dvēseli aprakstīt mežu, tā iemītniekus un mednieka palīgus – suņus. Viņa novēlēja, lai trešā grāmata būtu uzrakstīta par mednieka draugiem – medību suņukiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Jauniešu organizāciju līderi tiekas apmācībās Melnkalnē30.11.2016

Šāda veida apmācības notika jau trešo reizi, šogad tās norisinājās Melnkalnē no 2016. gada 21. līdz 25. novembrim, kurās Kandavas jauniešu multifunkcionālo iniciatīvu centru “Nagla” pārstāvēja Linda Tarasova.

Lai veicinātu Jauniešu apmaiņas projektu ietekmi, apmācību uzsvars tika vērsts uz redzamības aspektiem, kā arī rezultātu izplatīšanu un izmantošanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Izraudzīta Kandavas lielā svētku egle28.11.2016

28.novembrī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis devās novērtēt egli, kas šogad greznos pilsētas Promenādi Ziemassvētkos un gadu mijā.

Šogad pašvaldībai egli dāvina Kandavas Kārļa Mīlenbaha viduskkolas skolotājs Gatis Frīdenbergs, kura dārzā aug krāšņa, nepilnus 20m gara egle.

Jau pēc dažām dienām lielā egle tiks uzstādīta Kandavas Promenādē, kur priecēs gan mazos, gan lielos pilsētas iedzīvotājus. Kandavas egles iedegšana paredzēta otrdien, 6.decembrī plkst.17:00.

Esiet visi mīļi aicināti!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (1)

Gada noslēguma ballē tiekas Kandavas novada zemnieki un uzņēmēji

25.11.2016 20:00 kur : Valdeķu kultūras nams
Apbalvojumu "Sakoptākā sēta Kandavas novadā 2016" saņem Irēna un Kārlis Mamaji no Kandavas

Apbalvojumu "Sakoptākā sēta Kandavas novadā 2016" saņem Irēna un Kārlis Mamaji no Kandavas

25.novembra vakarā Valdeķu kultūras namā uz gadskārtējo sezonas noslēguma balli pulcējās Kandavas novada zemnieki un uzņēmēji.

Šajā vakarā tika pasniegti apbalvojumi konkursa „Sakoptākā sēta Kandavas novadā  2016” dalībniekiem.

 Pateicības rakstus un dāvanas saņēma Irēna un Kārlis Mamaji,  Aina un Mārtiņš Baltgalvji no Kandavas un Santra un Andris Celmiņi no Kandavas pagasta. No Vānes pagasta apbalvojumus saņēma Sarmīte Gajevska- Krecere un Ivars Kreceris, Vānes pamatskola un Vānes kultūras nams. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Galda spēļu dienas Matkules un Zantes pagastos

25.11.2016 - 26.11.2016

25.novembra pievakarē visus sportot gribētājus kopā aicināja Matkules pagasta galda spēļu vakars, savukārt 26.novembrī galda spēļu sacensības notika Zantes pagastā. Galda spēļu dienās gan lieliem, gan maziem bija iespēja vairāku stundu garumā izkustēties un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Rezultāti Matkules pagasta galda spēļu dienā:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Projekts „PROTI un DARI!”25.11.2016Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra 2014.gada septembrī uzsākusi Eiropas Savienības fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.3. specifiskā atbalsta mērķa (SAM) „Attīstīt NVA nereģistrēto NEET jauniešu prasmes un veicināt to iesaisti izglītībā, NVA īstenotajos pasākumos Jauniešu garantijas ietvaros un nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā” projekta „PROTI un DARI!” īstenošanu. Kandavas novada dome, noslēdzot sadarbības līgumu par projekta „PROTI un DARI!” Nr.8.3.3.0/15/I/001 īstenošanu, ir kļuvusi par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras sadarbības partneri. 

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top