faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Domes ārkārtas sēde12.11.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

2018.gada 14.novembrī plkst.16:00 domes ārkārtas sēde.

Darba kārtība:
1. Par Kandavas novada domes kapitālsabiedrības  SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi"  valdes locekļa nominācijas komisijas izveidošanu un tās nolikuma apstiprināšanu;
2. Par pašvaldības kustamas mantas pārdošanu rīkojot rakstisku  izsoli;
3. Par  J.Vicinskas ievēlēšanu Kandavas novada bāriņtiesas priekšsēdētājas  amatā;
4. Par Z.Zeltzaķes ievēlēšanu Kandavas novada bāriņtiesas priekšsēdētājas vietnieka amatā;
5. Par Kandavas novada bāriņtiesas locekļa amata pretendentu izvērtēšanas komisijas sastāva apstiprināšanu. 

printēt

KIVS skolotāju vizīte Polijā Erasmus+ projekta ietvaros14.11.2018

No 5. līdz 9. novembrim Kandavas internātvidusskolas skolotājas Andra Akmeņlauka, Dzintra Mellakaula, Marisja Strāķe un Ņina Zalcmane devās Erasmus+ projekta  “Ieplāno savu veiksmi šodien” vizītē uz Poliju.

Erasmus+ projekta ietvaros devāmies uz Lecznas pamatskolu, kas atrodas 30 minūšu braucienā no Ļubļinas un kurā mācās aptuveni 800 skolēni. Ierodoties skolā, uzmanību piesaistīja skolas pagalmā ierīkotais laukums, kur skolēni var mācīties ceļu satiksmes noteikumus. Skola pārsteidza ar savu klusumu,  atpūtas stūrīšiem visos gaiteņos. Sākumskolas klasēs bija paklāji, kā arī visās klasēs pie sienas bija pilsētas ģerbonis. Skolā ir piemiņas plāksne ar Jāņa Pāvila II portretu, kā arī tradīciju telpa, veltīta Jānim Pāvilam II. Šādus portretus- lielākus vai mazākus varēja redzēt arī klašu telpās. Mūs pārsteidza tas, ka skolā netiek lietoti mobilie telefoni, tos neredzējām arī starpbrīžos. Uzdevām skolas direktoram jautājumu par telefoniem, un atbilde bija, ka skolas iekšējās kārtības noteikumi aizliedz skolā lietot telefonu personīgām vajadzībām. Un šie noteikumi tiešām arī darbojas. Apskatot skolēnu darba burtnīcas, patīkami pārsteidza skolēnu glītais rokraksts un darba noformējums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Svecīšu vakari novada kapsētās Mūžības svētdienā, 25.novembrī02.11.2018

Zemītes, Matkules, Zantes, Cēres un Vānes pagasta pārvaldes informē, ka mirušo piemiņas diena- svecīšu vakars notiks š.g. 25.novembrī, Mūžības svētdienā. Šajā dienā aicinām piederīgos iededzināt svecītes arī Kandavas pilsētas kapsētās.

printēt

Veselīgā Mārtiņdiena Zemītē13.11.2018

Mārtiņdiena un ķekatu laiks ir jautrs kopā būšanas laiks. Šo notikumu Zemītes pamatskolā atzīmē katru gadu.  Mārtiņos ir novākta raža un tā ir sagatavota ziemai. Var no krājumiem kaut ko pagatavot, bet kad visi paēduši, arī dažādās spēlēs un rotaļās izdejoties. 

  Turpinot iepriekšējā gadā iesākto Ekoskolas programmas veselīgas ēšanas tradīciju, Zemītes skolā notika pasākums “Veselīgā Mārtiņdiena”, kurā kopīgi tika gatavoti veselīgi ēdieni.  Bērndārznieki aicināja palīgā savus vecākus, lai kopīgi pagatavotu veselīgus sakņu-augļu salātus. Vēlāk, izdejojušies ķekatu dejas, veselīgi mielojās ar tiem. Kopā bija gan jautrāk, gan garšīgāk. Bet pēcpusdienā Mārtiņdienas atrakcijās jautri darbojās sākumskolas skolēni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Lāčplēša dienas atzīmēšana Zemītes pamatskolā13.11.2018

Zemītes pamatskolā, sagaidot Lāčplēša dienu, skolēni sacentās gudrībā un spēkā. Nedēļas garumā bija jāatbild uz viktorīnas jautājumiem par Lāčplēša ordeni, cīņām karā, par apbalvojuma saņemšanu. Precīzākās atbildes iesniedza 9.klases skolniece Aleksandra Borka. 

 Zēniem bija jāspēkojas savā starpā par spēcīgākā titula iegūšanu. Disciplīnas, kurās puiši sacentās bija - lekšana ar aukliņu, kā arī pievilkšanās un piepumpēšanās vingrinājumi. Kaut sākumā likās nieks, bet visgrūtākais vingrinājums izrādījās bumbu turēšana izstieptās rokās. Stiprākais zēns bija Emīls Zandbergs no 7.klases. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Lāčplēša diena Kandavā

11.11.2018 15:00 - 18:00 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas vecpilsētas Promenāde

11. novembrī Kandavas novada muzejā notika tikšanās ar Lāčplēša kara ordeņa kavaliera Sergeja Lagzdiņa dēlu, mākslinieku Jāni Lagzdiņu.

Atmiņās par Brīvības cīņu laiku dalījās arī Kurzemes cietokšņa muzeja vadītājs Ilgvars Brucis un stāstījumā par Pirmā pasaules kara un brīvības cīņu dalībnieku Jāni Reinsonu dalījās Cēres pamatskolas skolotāja Juta Reinsone.

 Pēc atmiņu stāstiem svinīgi tika atklāta izstāde "Brīvs, kam dūša brīvam būt!", kurā apkopota informācija par Kandavas novada muzeja apzinātajiem 28 Kandavas novada Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem un brīvības cīņu dalībniekiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (53)

Brīvības rogainings šogad notiks Kandavā

17.11.2018

17. novembrī Kandavā notiks Brīvības rogainings. Sacensību centrs: Kandavas sporta halle Skolas iela 12, Kandava, Kandavas pilsēta, LV-3120.

Sacensību programma:
-no 8.30 dalībnieku reģistrācija sacensību centrā,
-no 9.00 līdz 10.30 Brokastis sacensību dalībniekiem (auzu pārslu putra, PŪRES ievārījums, MILZU graudaugu pārslas, kakao, tēja u.c.)
-10.30 Sacensību atklāšana
-11.00   karšu izsniegšana,
-12.00   kopējs starts visām grupām,
-12.30   tiek slēgta reģistrācija,

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top