faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ģimeņu veselības diena Kandavā

26.01.2019 10:00 - 15:30 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

2019.gada 26.janvārī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas telpās (Skolas ielā 10, Kandavā) no plkst.10:00 līdz plkst.15:30 visi laipni aicināti uz ģimeņu veselības dienu.

Meistarklase: (Mājturības kabinetā)

Plkst.10.00-13.00 – meistarklase ar SIA "Veselības centrs 4" uztura speciālisti, lektori dažādos projektos un konferencēs, līdzautori vairākām grāmatām, publikāciju autori dažādos žurnālos un avīzēs (piemēram, „Ieva”, „Ievas Veselība”) un kandavnieci Gunu Rijkuri – būs iespēja kopā gatavot brokastu kokteili, veselīgus čipsus, biešu pankūkas, ķirbju biezzupu.

Plkst.13.30 – 15.00 – ekspreskonsultācijas sadarbībā ar Veselības centrs 4 uztura speciālisti Gunu Rijkuri - būs iespēja veikt ĶERMEŅA UZBŪVES IZMEKLĒŠANU AR BIOIMPEDANCES METODI.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām iesaistīties diskusijā un paust viedokli par Latvijas attīstības prioritātēm pēc 2021. gada18.01.2019

Lai kopīgi veidotu Latviju labāku, drošāku, laimīgāku un labklājīgāku ikvienam, Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) aicina iedzīvotājus piedalīties diskusijā par valsts attīstības prioritātēm un Latvijas nākotni pēc 2021. gada. Aicinām ikvienu būt aktīvam, iesaistīties un izteikt viedokli par Nacionālā attīstības plāna 2021.-2027. gadam (NAP2027) idejiskā "kodola" un prioritāšu piedāvājumu PKC mājaslapā: http://www.pkc.gov.lv/lv/nap-2027/atbalsti-prioritates līdz 31.janvārim.

"Ilgtspējīga un līdzsvarota attīstība ir vērtība, kuru bieži nenovērtējam, domājot par nākotni. Esam raduši domāt par savu un valsts attīstību kā sporta sacensībām, kur ir zaudētāji un uzvarētāji... Bet sabiedrības attīstību un labklājību virza arī citi principi, piemēram, sadarbība, uzticēšanās, drosme izdarīt izvēles, kas īstermiņā var būt nepopulāras, šķist neizdevīgas, taču nes augļus ilgtermiņā, tā panākot Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabojumus," pauž Pēteris Vilks par NAP2027 vīziju.

printēt Lasīt visu ziņu

Rūķu darbi gada nogalē Zemītes pamatskolā16.01.2019

Pagājušā gada nogalē, papildus ikdienas mācību procesam un svētku gaidīšanai, Zemītes pamatskolas skolēni un skolotāji sadarbojās ar Rūķiem.  

Skolēni, kopā ar skolotājām Inetu Krūmiņu un Egiju Šīmani, atsaucoties Kandavas novada Iespēju fonda aicinājumam, kas piedāvāja piparkūku mīklu un glazūras,  cepa un greznoja piparkūkas, kuras jautrā rūķu gājienā nogādāja bijušajiem Zemītes un Grenču skolu darbiniekiem- senioriem, lai  iepriecinātu viņus Ziemassvētku laikā. Savukārt, bērnudārza audzinātāja Ingūna Putāne jau oktobra beigās, vērsās pie Kandavas novada Iespēju fonda ar lūgumu, atļaut ar fonda starpniecību vākt ziedojumus liela rotaļu konstruktora  no firmas Bay-Bay iegādei.  Arī šis darbs vainagojās ar patīkamu rezultātu,  akcijas laikā ar anonīmiem un individuāliem ziedojumiem tika savākti 293,- Euro, kas pārtapa gaidītajā konstruktorā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Pierakstīšanās uz konsultāciju Bērnu veselības busā noslēgusies15.01.2019

Informējam, ka pierakstīšanās uz Ronald McDonald House Charities Latvija pediatru autobusa speciālistu konsultācijām / bērnu acu ārsts un neirologs/ Kandavā 26.janvārī no 10:00 – 15:00  noslēgusies, visas vietas ir aizņemtas.

Autobuss stāvēs Kandavā Skolas ielā 10, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas iekšpagalmā. 

printēt

Paziņojums par nekustamā īpašuma izsoli14.01.2019

Zemgales apgabaltiesas iecirkņa Nr.107 zvērināta tiesu izpildītāja Rudīte Slivjuka paziņo, ka tiek rīkota nekustamā īpašuma, kas atrodas Lielā iela 46, Kandava, kadastra numurs 90110010358, otrā labprātīgā izsole. Izsoles sākums- 2019.gada 16.janvāris un izsoles noslēgums- 2019.gada 15.februāris, plkst. 13:00.

Izsoles sākumcena noteikta 12150.00 EUR. Izsoles solis 500.00 EUR. Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Papildus informācija par izsoli pie Zemgales apgabaltiesas iecirkņa Nr. 107 zvērināta tiesu izpildītāja Rudītes Slivjukas prakses vietā. Tālrunis uzziņām – 63085414.

printēt Lasīt visu ziņu

Barikāžu atceres dienai veltīts pasākums Grenčos

20.01.2019 18:00 kur : Grenči, ciems

Aicinām svētdien, 20. janvārī plkst. 18:00. piedalīties 1991.gada barikāžu atceres pasākumā Zemītes pagasta Grenču ciemā pie mājas “Skaistkalni” pagalmā.

Atsauksim atmiņā notikumus, kas pirms 28 gadiem norisinājās Latvijā un mūsu pagastā. Līdzi ņemam svecītes, nelielu cienastu. Sagaidīsim ar ugunskuru, karstu tēju, zupu un desiņām.  Ģērbjamies silti! Uz tikšanos!

Svētku koncerts Jaunā gada ieskaņā novada audžuģimenēm, aizbildņu ģimenēm un domubiedriem

12.01.2019 13:00 kur : Kandavas kultūras nams

12.janvārī Kandavas kultūras namā vēl jaunā gada noskaņā pie svētku eglītes satikās novada aizbildņu un audžuģimenes un domubiedri. Šāda jaungada satikšanās, pateicoties Kandavas novada Iespēju fonda vadītājas, deputātes un audžumammas Signes Ezeriņas iniciatīvai jau kļuvusi par ikgadēju pasākumu.

Pasākuma dalībniekus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule.  Priekšsēdētājas vietniece sacīja paldies visām novada aizbildņu un audžuģimenēm par dāvāto mīlestību, par ieguldīto darbu un sirds siltumu, ko viņi sniedz viens otram. “Kas tad ir ģimene? Tā ir vieta, kur tu vienmēr jūties atbalstīts, tie ir cilvēki, kas vienmēr ir blakus un sniedz beznosacījuma mīlestību un rūpes. “ G. Cīrule vēlēja izturību, pacietību, savstarpēju sapratni, un to, lai šīs pozitīvās īpašības būtu gana daudz arī turpmāk.

Jauku koncertu lielajiem un mazajiem sniedza Kandavas Deju skolas audzēkņi un patīkamu muzikālu pārsteigumu bija sagatavojusi Bērziņu- Pīternieku ģimene no Cēres pagasta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top