faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Novada ansambļi izdzied pirmo pakāpi starpnovadu skatē15.03.2018


Kandavas kultūras nama senioru jauktais vokālais ansamblis
Kandavas kultūras nama senioru jauktais vokālais ansamblis "Vīgriezes", vadītāja Dzintra Linde

11.martā Tukuma Raiņa gimnāzijā notika starpnovadu vokālo ansambļu 1.kārtas konkurss - skate, kurā piedalījās trīs ansambļi no Kandavas novada- Vānes kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „Par to...” , vadītāja Eva Bērziņa; Valdeķu kultūras nama jauktais vokālais ansamblis ”Do-re-mi”, vadītāja Dzintra Linde un Kandavas kultūras nama senioru jauktais vokālais ansamblis „Vīgriezes” , vadītāja Dzintra Linde.

Pavisam šogad skatē piedalījās 14 ansambļi, kas ir mazāk nekā bijis pierasts iepriekšējos gados. Daļa ansambļu jau bija nostartējuši citās vietās, bet dažus bija pievārējuši vīrusi un gripa, kā jau tas pavasarī nereti notiek. Šī iemesla dēļ skatē nepiedalījās arī Zemītes tautas nama jauktais vokālais ansamblis „Sapnī”, kuru vada Sandra Šteinberga.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

NVA aicina darba devējus līdz šī gada 27. martam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai 15.03.2018

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.

Praktiskā apmācība ietver profesionālās kompetences apgūšanu, kas atbilst pirmā, otrā vai trešā profesionālās kvalifikācijas līmeņa profesionālajai kompetencei. Praktisko apmācību neorganizē nekvalificētos un mazkvalificētos darbos.

printēt Lasīt visu ziņu

Šonedēļ gaidāmas trīs basketbola spēles14.03.2018

15.martā plkst. 19:00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisināsies Kandavas novada basketbola čempionāta spēle "RGR pluss" pret “KLT”.

Šo svētdien, 18.martā plkst. 14:00 Kandavas sporta hallē norisināsies LBL2 basketbola spēle starp “Kandava/COMPOR” un “RSU”.

14.martā norisinājās Kandavas novada basketbola čempionāta spēle "Ivetas zirgi" pret “KLT

printēt Lasīt visu ziņu

Aprīlī Kandavā gaidāms LAD seminārs un pieteikšanās platību maksājumiem EPS14.03.2018

Lai stāstītu par Lauku atbalsta dienesta darba aktualitātēm, kā arī sniegtu atbildes uz visiem dienesta klientus interesējošajiem jautājumiem, LAD šā gada martā un aprīļa sākumā organizē seminārus visā Latvijā. 9.aprīlī plkst. 10:00 seminārs notiks Kandavas Kultūras namā.

Savukārt, 23.aprīlī plkst. 9:30-13:00 Kandavas novada domē un plkst. 10:00 - 13:00 Vānes pagasta bibliotēkā notiks klātienes konsultācijas un pieteikšanās platību maksājumiem. Šajā laikā LAD sniegs klātienes konsultācijas un palīdzēs klientiem aizpildīt platību maksājumu pieteikumus elektroniski. Klientiem, kuriem nepieciešama palīdzība vai nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, iespēja iesniegt pieteikumus būs gan minēto konsultāciju laikā, gan arī apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus.

printēt Lasīt visu ziņu

Darba devēji var atrast vajadzīgos speciālistus, ar NVA finansiālu atbalstu nodarbinot jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību 14.03.2018

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles līdz šī gada 23. martam pieņem darba devēju pieteikumus dalībai Eiropas Savienības (ES) fondu projekta “Jauniešu garantijas” pasākumā "Pirmā darba pieredze jaunietim." Tā ir iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos speciālistus, ar NVA finansiālu atbalstu nodarbinot jauniešus bezdarbniekus ar profesionālo vai augstāko izglītību. NVA reģistrēto jauniešu vidū ir programmētāji, komercdarbības speciālisti, juristi, juriskonsulti, jurista palīgi, loģistikas speciālisti, finansisti, skolotāji, projektu vadītāji, sabiedrisko attiecību speciālisti un daudzu citu kvalifikāciju ieguvēji.

NVA ik mēnesi darba devējam maksā dotāciju 200 eiro apmērā nodarbinātā jaunieša algai (jaunietim ar invaliditāti - 300 eiro).

printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 16. aprīlim var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem Kandavā14.03.2018

12. martā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) atklāj otro pieteikšanās kārtu ES fondu pieaugušo izglītības projektā Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide. Šoreiz strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs, piesakoties mācībām līdz 16. aprīlim 68 izglītības iestādēs visā Latvijā, tostarp arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā.

Mācības Kandavā pieejamas tādās nozarēs kā jaunākās tendences ēdienu un konditorejas gatavošanā un noformēšanā, Apgaismes un spēka instalācijas ierīkošana, Programmējamie kontrolleri un C1 kategorijas autovadītāju apmācība. Mācības Kandavā nodrošina Kandavas Lauksaimniecības tehnikums.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām apmeklēt bezmaksas apmācības par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu 14.03.2018

Līdz ar 1.martu ir sākusies Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli. Tādēļ VID aicina apmeklēt bezmaksas apmācības visā Latvijā par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu.

Šī gada martā VID bezmaksas apmācības par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu notiek šādās pilsētās:
- Rīgā: 13.03., 15.03., 20.03., 22.03., 26.03.,28.03.
- Kurzemē: Tukumā (Tukuma novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (Tukuma VPVKAC) Talsu ielā 4; 16.03.2018. pl.10.00); Ventspilī (12.03., 15.03., 19.03., 22.03., 28.03.), Saldus (13.03., 27.03.); Kuldīga (14.03., 21.03., 28.03.); Liepāja (22.03.).
- Zemgalē: Bauskā (13.03., 20.03., 22.03. 27.03.).

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības Biedru kopsapulce

24.03.2018 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība, reģ.nr.40003554758, paziņo, ka KNKKS gada pārskata Biedru kopsapulce notiks š.g 24.martā plkst.10.00 Kandavas kultūras namā.

Darba kārtībā:
1.Pārskats par KNKKS 2017.gada saimniecisko darbību un gada pārskata apstiprināšana;
2.Auditorfirmas ziņojums un tā apstiprināšana;
3.Valdes, kredītkomitejas, revīzijas komisijas lēmumu apstiprināšana;
4.2018.gada budžeta un saimnieciskās darbības plāna apstiprināšana;
5.Valdes, kredītkomitejas un revīzijas komisijas vēlēšanas;
6.Dažādi ar sabiedrības darbību saistīti jautājumi.

 Visi Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības biedri aicināti apmeklēt Biedru kopsapulci!

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” ir īstenojusi projekta „Laikmetīgās mākslas radošās laboratorijas izveide” pirmo un otro posmu12.03.2018

Pēc projekta pieteikuma apstiprināšanas Lauku atbalsta dienestā, biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” ir īstenojusi projekta „Laikmetīgās mākslas radošās laboratorijas izveide” (projekta Nr.16-08-AL14-A019.2203-000003) 1. un 2.posmu. Projekta mērķis bija izveidot laikmetīgās mākslas radošo laboratoriju, atjaunojot telpu un iegādājoties modernus pamatlīdzekļus, tā palielinot vietas potenciālu, kas var kļūt par jaunu prasmju apguves vietu, uzlabojot vietējo iedzīvotāju iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Projekta attiecināmās izmaksas ir Eur 15 000,00, no kurām publiskais finansējums EUR 13 500,00, bet līdzfinansējumu nodrošināja Kandavas novada Izglītības pārvalde.

printēt Lasīt visu ziņu

Labākā pasta nodaļas operatore Kurzemes reģionā – kandavniece Kristīne Ķēniņa12.03.2018

Latvijas Pasta organizētajā konkursā Mans Pastnieks 2017 noskaidroti klientu vērtējumā uzticamākie, izpalīdzīgākie un zinošākie uzņēmuma pastnieki un pasta nodaļu operatori katrā Latvijas reģionā. Piektdien, 9.martā satiksmes ministrs Uldis Augulis svinīgā ceremonijā apbalvoja konkursa laureātus no visas Latvijas, tostarp Kandavas pasta nodaļas operatori Kristīni Ķēniņu, kuru pasta klienti atzinuši par Kurzemes labāko pasta nodaļas operatori.

Labākā pasta nodaļas operatore klientu vērtējumā Latgales reģionā ir Anna Lucijanova no Rēzeknes 1.pasta nodaļas, Kurzemes reģionā – Kristīne Ķēniņa no Kandavas pasta nodaļas, Vidzemes reģionā – Līga Rakecka no Rūjienas pasta nodaļas, Zemgales reģionā – Anita Lazovska no Dobeles novada Penkules pasta nodaļas, bet Rīgas reģionā – Inga Puķīte no pasta centra Sakta Rīgā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Atgādinājums nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem12.03.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka ir aprēķināts nekustamā īpašuma nodoklis šim taksācijas gadam.

1. ceturkšņa maksāšanas termiņš šogad ir 03.04.2018.

Lūgums visiem nodokļu maksātājiem pārliecināties vai ir nomaksāts nekustamā īpašuma nodoklis  par iepriekšējiem maksāšanas periodiem, jo par katru nokavēto dienu tiek aprēķināta nokavējuma nauda.

Neskaidrību gadījumā vai ja nokavēts kāds no iepriekšējo gadu maksāšanas termiņiem, pirms maksāšanas lūdzam sazināties ar Kandavas novada domes Nekustamo Īpašumu nodaļas nodokļu  administratori pa tālruni Nr. 63182025.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top