faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavnieki stīgu virpulī Ventspilī21.03.2019

20.martā Ventspilī Pārventas bibliotēkas koncertzālē notika koncerts  “Stīgu virpulī”, kurā satikās Ziemeļkurzemes mūzikas skolu jaunie stīdzinieki- vijolnieki un čellisti no Kuldīgas, Talsu, Ventspils, Engures, Dundagas un Kandavas mūzikas skolām.

 Jaunie mūziķi uzstājās ar solo skaņdarbiem un koncerta izskaņā vienojās koporķestrī, kuru vadīja Ventspils mūzikas vidusskolas skolotāja Vineta Krūmiņa.

Sešdesmitastoņ balsīgajā stīgu korī muzicēja arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas vijolnieki Rimants Jakobovics, Elīza Oliņa, Helēna Krista Dombrovska, Beāte Beta Makovska, Renāte Ausekle, Adrija Anna Zariņa un Katrīna Tomeijere.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Ierīko diskgolfa trasi Pūzurgravā21.03.2019

20.martā, Eiropas Sociālā fonda projekta PuMPuRS ietvaros Deviņkalnu Disku Golfa parka entuziasti kopā ar Kandavas internātvidusskolas skolēniem ierīkoja diskgolfa trasi Pūzurgravā. Projektu “Mācīties var arī tā” īsteno biedrība “Kandavas attīstībai” un diskgolfa trases ierīkošanā piedalījās vairāk kā sešdesmit Kandavas internātvidusskolas skolēnu kopā ar skolotājiem, diskogolfa treneriem un citiem interesentiem.

Projekta mērķis ir radīt izglītojamajiem, kuriem ir ar mācību darbu vai izglītības iestādes vidi saistīti riski, kā arī ar ģimeni saistīti riski. Tā ir laba iespēja tiem Kandavas internātvidusskolas 7.-12. klases skolēniem, kuriem ir motivācijas trūkums mācīties un ir nepieciešama pretimnākoša, draudzīga un motivējoša vide, kas palīdzētu aizmirst ģimenes problēmas, savstarpēji integrējoties ārpus mājas un mācību telpām, bet iespējami tuvu mācību videi, apgūt komunikācijas prasmes, praktiskās iemaņas un neformālo izglītību veselīgas atpūtas vidē, kombinējot praktisko darbošanos – teritorijas labiekārtošanu ar sporta elementu uzstādīšanu un veselību veicinošām aktivitātēm, sadarbībā ar citiem jauniešiem un atbalsta grupām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Iedzīvotājus Kandavā apkalpos SEB bankas darbinieki08.03.2019

Informējam, ka š.g. 27.martā no plkst. 10:00- 16:00 Kandavas novada domes sēžu zālē, Kandavā Dārza ielā 6,  SEB bankas darbinieki apkalpos un konsultēs privātpersonas un uzņēmējus. 

Būs iespējams veikt izmaiņas internetbankas autorizācijā- kodu kartes nomainīt pret Smart-ID vai kodu kalkulatoriem u.c. darbības.

Laipni aicināti visi, kam nepieciešami SEB bankas pakalpojumi!

printēt

Bezmaksas noma izbraukuma tirdzniecības aprīkojumam21.03.2019

Kandavas Partnerības  piedāvājums Kandavas Partnerības teritorijā (Kandavas novads, Jaunpils novads, Tukuma novada Pūres, Sēmes un Irlavas pagasti) darbojošajiem vietējiem ražotājiem: bez maksas (noslēdzot patapinājuma līgumu) izbraukuma tirdzniecības vajadzībām tiek iznomāts tirdzniecības aprīkojuma komplekts. Vairāk info šeit: http://www.kandavaspartneriba.lv/lv/open-news:478769

printēt Lasīt visu ziņu

Tiks sasaukta Kandavas novada Pensionāru biedrības kopsapulce04.03.2019

Saskaņā  ar  biedrības  statūtiem  Kandavas  novada  Pensionāru  biedrības  (KNPB)  valde  ar  2018.  gada   novembra  sēdes  lēmumu  ir  apstiprinājusi  un  ar  šā  gada  4.  marta  sēdes  lēmumu  izsludina  Kandavas  novada  pensionāru  biedrības  biedru  kopsapulci  aprīļa  pirmajā  pirmdienā,  2019.  gada  1.  aprīlī  plkst.  11:00  pensionāru  dienas  centrā  Kandavā,  Jelgavas  ielā  4a  ar  sekojošu  dienas  kārtību:

  •  Kandavas  novada  Pensionāru  biedrības  valdes  priekšsēdētāja atskaite  par  pilnvaru  laikā  paveikto  darbu  un  pilnvaru  termiņa  izbeigšanu,  debates  par  darba vērtējumu.
  • Valdes  pr-ja  vietnieces  V.  Lauvas  ziņojums  par  veiktajiem  un  plānotiem  biedrības  kultūras  pasākumiem.
  • KNPB grāmatvedes  informācija  par  biedrības  un  KND  2018.  gadā  piešķirto   līdzekļu  izmantojumu.
  • Informācija  un  debates  par  veco  ļaužu  stāvokli  novadā,  valstī  un  delegātu  izvirzīšana  Latvijas  pensionāru  federācijas  (LPF)   kongresam  Rīgā  šā  gada  18  maijā.
  • Jauna  KNPB  valdes  sastāva  un  priekšsēdētāja  kandidatūras   izvirzīšana  un  vēlēšanas.
  • Biedrības  revidenta  un  grāmatvedes  apstiprināšana  uz  nākamo  2  gadu  periodu.
printēt Lasīt visu ziņu

Par masas ierobežojumiem pavasara šķīdoņa laikā20.03.2019

Siltā laika ietekmē atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

Šķīdoņa laikā transporta masas ierobežojumi tiek ieviesti un atcelti pēc katra konkrētā ceļa faktiskā stāvokļa un iespējamo bojājumu izvērtēšanas. Aktuālā informācija par ieviestajiem ierobežojumiem ir ievietota VAS “Latvijas Valsts ceļi” (turpmāk - LVC) www.lvceli.lv, kā arī ir pieejama, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555.

printēt Lasīt visu ziņu

Šogad ērču encefalīta potes bez maksas saņems bērni 23 novados 20.03.2019

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Šogad 23 Latvijas novads pasludināts par ērču encefalīta endēmisku teritoriju un šajās vietās dzīvojošie bērni varēs saņemt valsts apmaksātu poti pret ērču encefalītu, tostarp arī Kandavas novadā.

Pret ērču encefalītu vakcinē bērnus no viena gada līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai, ja bērna deklarētā dzīvesvieta ir ērču encefalīta endēmiskajā teritorijā. Vakcināciju plāno un veic ģimenes ārsts, kura pamatprakse ir attiecīgajā teritorijā.

Kandavas novada ārsta - pediatra Ilzes Spuriņas prakse atrodas Jelgavas iela 1c, Kandava, Kandavas novads, Latvija, LV-3120; T. (+371) 63182060.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top